TUVALET TIKANIKLIĞI

TUVALET TIKANIKLIĞI

Tuvaletler bazı yanlış kullanım hataları yüzünden tıkanmaktadır. Tuvaletin içine atılan erimeyen peçeteler, cam veya plastik gibi maddeler yüzünden tıkanma yaşanmaktadır. Bu atılan maddeler tuvalet tıkanıklığısonucunda tuvalet boruları ekleme yerleri tıkanma oluşturur. Bu tıkanma sonucu pislik giderden gidemediği için atılan yere geri gelmeye başlar. Hatta böyle bir durumda borularda birikmiş olan pislik de gelmektedir
. Tuvalet tıkanıklığı sonrasında giderden kötü kokular da gelmeye başlar. Bu tıkanıklığı gidermek için çoğu zaman pisliğin üzerine su dökülür. Ancak boruların gideri tıkalı olduğu için dökülen su da pislik ile beraber birikmeye başlar. Böyle bir durumda saat kaç olursa olsun uzman ekibimizi arayarak yardım isteyebilir, daha kötü sonuçlar vermeden tuvalet tıkanıklığından kurtulabilirsiniz.

Tuvalet tıkanıklığı gidermek adına işi bilmeyen ve yanlış müdahale de bulunan kişiler yüzünden durum daha da kötüleşebilir. Bu yüzden mutlaka bu işi bilen ve uzman bir ekip tarafından tuvalet tıkanıklığının açılması gerekmektedir. Tuvalet mikroplarla dolu olmasına karşın aynı zamanda kullanıcıları için hijyenik olmak zorundadır. Aksi takdir de buralardaki mikroplar birçok sağlık problemine yol açabilmektedir. Bu nedenden dolayı uzman ekibimiz tuvalet tıkanıklığını giderirken birikmiş olan pisliğin giderden gitmesini sağlar ve bu işlemi etrafı kirletmeden tamamlar. Tuvaletler tıkandığı an hemen müdahale edilmesi gerekmektedir. Tuvalet tıkanıklığı anında giderilmez ise daha inatçı ve daha zor işlemler gerektirebilir. Bunu bildiğimizden dolayı firmamız günün yirmi dört saati hizmet vermektedir. Böylece hem müşterilerin mağdur olmamasını amaçlamakta hem de müşteri memnuniyetini tamamen sağlamayı amaçlamaktayız.

  Tuvalet tıkanıklığı giderilirken tuvalete veya zemine zarar vermemekteyiz. Doğru bir yöntem ile bu işte usta olan ekibimiz çok kısa sürede bu problemi çözebilmektedir. Yanlış müdahale çok tehlikelidir. Tuvalet tıkanıklığını açmak için yapılan yanlış yöntemler kirli suyun taşmasına ve su baskınına neden olabilir. Tuvalet hijyeni için çok tehlikeli bir durum yaratır. Yine giderlere ve borulara bilmeden zarar vermek söz konusudur. Bu da size daha fazla masraf yaratır. Tuvalet tıkanıklığının açılma süreri uzar ve zahmetli bir uğraş haline gelir. Bu yüzden böyle durumlar da tuvalet tıkanır tıkanmaz herhangi bir müdahale yapmamak gerekir. Çünkü tuvalet tıkanıklığı daha zor bir hale gelebilmektedir. Tuvaletleriniz tıkandığı an saat kaç olursa olsun ekibimizi aramanız yeterli olacaktır. En zahmetsiz ve masrafsız haliyle tuvalet tıkanıklığı giderilecektir. Böylece hem zamandan tasarruf edecek hem de etrafın kirlenmesini önlemiş olacaksınız.

08 Şubat 2016
1.009 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?