Su Kaçağı Tespiti Büyükçekmece

Su Kaçağı Tespiti Büyükçekmece

Büyükçekmece, İstanbul’un batısında yer alır. Doğusunda Beylikdüzü ve Esenyurt, batısında Silivri, kuzeyinde Çatalca ve Arnavutköy ilçeleriyle güneyde Marmara Deniziyle çevrilmiştir.

Büyükçekmece’de Türkiye’nin 1., Avrupa’nın 3. en yüksek TV kulesi, Türkiye’nin en büyük sergi alanı TÜYAP bulunmakta ve Büyükçekmece yazlık kent olduğu için uzun bir sahili, alışveriş merkezi, çarşısı, tarihi eserleri, 5 yıldızlı hotelleri, tiyatrosu, spor salonları, parkları ve su parkı vardır.

Büyükçekmece’ye ulaşım: Büyükçekmece ilçesinden TEM ve D-100 karayolları geçmektedir. İETT ve Özel Halk Otobüsleri’nin ve İDO’ya bağlı deniz otobüslerinin düzenli seferleri vardır.

İETT Otobüs Numaraları: 76TM- Tepecik KİPTAŞ-MİMAROBA-TÜYAP METROBÜS, HT48 Hünkartepe-M.OBA-AVCILAR METROBÜS 76C – Bakırköy ve E-60 Mimarsinan/Büyükçekmece-Mecidiyeköy , 448 Mimarsinan – Yenibosna Metro , 303 Silivri-Yenibosna Metro (Kaynakça)

Su Kaçağı Tespiti Büyükçekmece

Büyükçekmece Su Kaçağı Tespti

Büyükçekmece Su Kaçağı Tespti

Yeri ve nedeni belli olmayan tesisat problemlerine  su kaçağı denir.  Tavanda leke oluşması, alt komşuya inen su sızıntısı, duvarda oluşan rutubetler sizin ve komşularınızın canını sıkabilir. Ayrıca oluşan rutubet ve nem bakteri barındıracağı için sağlığınız için de zararlıdır.

Büyükçekmece’de haftanın her günü 7/24 vermekteyiz. Su Kaçağı tespitinin haricinde tıkanıklık açma, petek yıkama ve diğer su tesisatı işleri içinde bizleri arayabilirsiniz. Uzman tesisatçılarımız son teknoloji dinleme cihazları ile kaçağı tespit ederek kırmadan su kaçağı tespiti ve tamiri gerçekleştirirler.

Su Kaçağı Tespiti Büyükçekmece olarak hizmetimiz garantilidir. Kaçak Bulamazsak Ücret almıyoruz.

Su Kaçağı  Tespiti Büyükçeme :  7/24 arayabilirsiniz.

Tel : 0212 502 20 92
Gsm : 0532 465 06 55 (Fatih BALTACI)
02 Nisan 2014
978 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?