Su Kaçağı Tespiti Beşiktaş

Su Kaçağı Tespiti Beşiktaş

Su Kaçağı Tespiti Beşiktaş

İstanbul’un en modern ilçelerinden biri olan Beşiktaş’a Su TesisatıSu Kaçağı Tespiti, Su Sızıntısı Bulma, Tıkanıklık Açma konularında 7/24 hizmet vermekteyiz.

İlçemizi Tanıyalım:

Beşiktaş su kaçağı tespiti

Beşiktaş su kaçağı tespiti

Beşiktaş, İstanbul’un bir ilçesidir. Adını İstanbul’un en eski semtlerinden bir olan Beşiktaş semtinden alır. 8,4 km uzunluğunda sahili olduğu İstanbul Boğazı’nın Rumeli yakasında yer alan ilçe batıda Şişli ve Kağıthane, güneybatıda Beyoğlu, kuzeyde Sarıyer ilçeleriyle komşudur. Nüfusu ise 2013 ADNKS verilerine göre 186.570’tür.

Hem nüfus, hem de alan olarak İstanbul kentinin küçük ilçelerinden biri olmasına karşın iki kıtayı ve İstanbul’un iki yakasını birbirine bağlayan Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprülerinin bağlantı yollarını bulundurduğu için günlük ortalama 2 milyon kişiye ev sahipliği yapan canlı bir alandır.
Bununla beraber sahip olduğu son dönem Osmanlı mimarisi eserleri, Boğaziçi yamaçlarındaki doğa manzaraları, dokuz üniversite ve Levent-Maslak hattındaki iş merkezleri gibi tarihi, kültürel ve ekonomik nedenlerle kendisini cazip kılan pek çok özelliğe sahiptir. (Kaynakça)

Uzman tesisatçı kadromuz, son teknoloji cihazlarımızla  “Su Kaçağı Tespiti Beşiktaş”  olarak kırmadan,dökmeden su kaçaklarını tespit ediyoruz.  Sadece bu iş için tasarlanmış olan en gelişmiş cihazlarla hizmet verdiğimiz için Su Kaçaklarının yerini kırmadan noktasal olarak tespit edebiliyoruz.

Firmamız  kaynağı belli olmayan gizli su kaçaklarını da aynı hız ve uzmanlıkla hemen tespit etmektedir. Sızıntı, damlama veya rutubet şeklinde duvar ve fayansların altından kendini belli eden su kaçaklarını kırmadan tespit etmek mümkün mü? diye düşünmeyin. Su Kaçağı Tespiti .Net olarak uzman personelimiz ve gelişmiş teknoloji ile üretilmiş cihazlarımız ile yerin 3 metre altında dahi olsa su kaçaklarının kaynağını  noktasal olarak tespit edebiliyoruz.

Firmamız kullandığı bu modern cihazlar ile sadece binalarda değil, bahçe gibi açık alandaki su kaçaklarını da güvenli bir şekilde tespit etmektedir. Su Kaçağı bulmada iddialıyız. Su Kaçağını tespit edemezsek ücret almıyoruz.

Su Kaçağı Tespit için Beşiktaş’tan bizi 7/24 arayabileceğiniz telefon numaralarımız:

Tel : 0212 502 20 92
Gsm : 0532 465 06 55 (Fatih BALTACI)

 

 

31 Mart 2014
1.015 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Burhan çelik dedi ki:

    beşiktaşta bulunan bir cafe işletmecisiyim cafe olan su kaçağı çoğu müşterilerin bizi tercih etmemesine sebep oluyordu buna çözüm ararken sanki böyle bir problemim olduğunu anlarmışçasına internette bir reklamda karşıma çıktınız hemen bilgi edindim maliyeti uygun olduğundan yaptırmaya karar verdim . artık sorunum yok Beşiktaşta su kaçağı tespiti firması olarak en başta geldiğinize inanıyorum ellerinize sağlık çok teşekkür ederim

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?