Su Kaçağı Tespiti Başakşehir

Su Kaçağı Tespiti Başakşehir

Su Kaçağı Tespiti Başakşehir

Hizmetlerimiz: Su Kaçağı Tespiti, Kırmadan Su Kaçağı Tespiti, Su Sızıntısı Tespiti, Su Kaçağı Bulma, Tıkanıklık Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Banyo Tıkanıklığı Açma, Lavabo Açma, Pimaş Açma, Tıkalı Boru Açma, Petek Temizliği, Radyatör Temizliği, Kalorifer Temizliği ve diğer su tesisatı işleridir.

İlçemizi Tanıyalım:

Başakşehir Su Kaçağı Tespiti

Başakşehir Su Kaçağı Tespiti

Başakşehir, 2008 yılında Küçükçekmece, Esenler ve Büyükçekmece ilçelerinden ayrılarak ilçe yapılmıştır. Kuzeyinde Arnavutköy, kuzeydoğusunda Sultangazi, doğusunda Esenler, güneyinde Bağcılar, Küçükçekmece ve Avcılar, batısında ise Esenyurt ilçeleriyle çevrilidir. (Kaynakça)

Hizmetlerimizi haftanın her günü 7/24 vermekteyiz. Uzman tesisatçılarımız son teknoloji dinleme cihazları ile kaçağı tespit ederek kırmadan su kaçağı tespiti ve tamiri gerçekleştirirler.

Hizmetimiz garantilidir. Kaçak Bulamazsak Ücret almıyoruz.

Su Kaçağı  Tespiti Başakşehir Bizi arayabileceğiniz telefon numaraları:

Tel : 0212 502 20 92
Gsm : 0532 465 06 55 (Fatih BALTACI)
27 Mart 2014
1.019 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

  1. Suat gök dedi ki:

    Ben iş yeri sahibiyim. iş yerinde tavandan damlayan sular korkulu rüyamız oldu kısa süre önce sizinle tanıştım yeterli donanım teçhizata sahip fırmanızla çalıştım sayenizde artık bütün problemlerimiz çözüldü su kaçağı tespitinde başakşehirde bir numaralı olduğunuza inanıyorum emenğinize sağlık

    1. admin dedi ki:

      Su kaçağı tespit merkezi adına size teşekkür ederiz….

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?