Su Kaçağı Tespiti Bahçelievler

Su Kaçağı Tespiti Bahçelievler

Su Kaçağı Tespiti Bahçelievler

Hizmetlerimizi haftanın her günü 7/24 vermekteyiz. Su Kaçağı tespitinin haricinde tıkanıklık açma, petek yıkama ve diğer su tesisatı işleri içinde bizleri arayabilirsiniz. Uzman tesisatçılarımız son teknoloji dinleme cihazları ile kaçağı tespit ederek kırmadan su kaçağı tespiti ve tamiri gerçekleştirirler.

Hizmetimiz garantilidir. Kaçak Bulamazsak Ücret almıyoruz.

İlçemizi Tanıyalım:

Bahçelievler İlçesi, Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevziçakmak ve Hürriyet mahallelerinin Yenibosna bölgeleri, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Zafer ve Bahçelievler olmak üzere 11 mahalleden oluşmaktadır.

İstanbul’un Avrupa yakasındadır. Güneyden Bakırköy’e, batıdan Küçükçekmece’ye, kuzeyden Bağcılar’a ve doğudan Güngören’e komşudur. 1992 yılında Bakırköy’den ayrılarak ilçe olmuştur. Yüzölçümü 16.7 kilometrekaredir. (Kaynakça)

Su Kaçak Tespitinde Teknoloji Kullanımı

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Su Kaçağı sorunları can sıkıcıdır. Ev ve iş yerlerinize zarar verir. Siz fark etmeseniz de su faturalarındaki artışın bir sebebi de su kaçaklarıdır. Geleneksel yöntemlerde su kaçaklarının tespiti için tahmin yöntemi kullanılırdı. Su tesisatçısı su kaçağının kaynağı olduğunu tahmin ettiği yerleri kırar ve oradaki boruları kontrol ederdi. Bu işlem hem çok zaman alan hem de maliyetli bir işlemdir.  Oysa ki günümüzde su kaçağı tespiti  için özel olarak üretilmiş cihazlar mevcuttur. Son teknoloji ile üretilmiş bu cihazlar su kaçak tespitinin  noktasal olarak yapılmasını sağlar.

 Su Kaçağı Tespiti. Net olarak uzman tesisatçı kadrosuna ve su kaçak bulma için üretilmiş son teknoloji cihazlara sahibiz. Bahçelevler’in her yerinden Su Kaçağı  Tespiti Bahçelievler olarak bizi  7/24 arayabilirsiniz.  Uzman tesisatçı kadromuz size en kısa sürede ulaşacak ve su kaçağını sahip olduğu teknolojik cihazlar sayesinde  hemen tespit edecektir. Sonrasında kaçak olan su tesisatı tamir edilerek su kaçağının tekrarlanması önlenir.

Tel : 0212 502 20 92
Gsm : 0532 465 06 55 (Fatih BALTACI)
27 Mart 2014
974 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Fatih pehlivan dedi ki:

    Öncelikle aldığım hizmetten dolayı firmanızı şiddetle öneririm . bahçelievlerde küçük bir iş yeri sahibiyim iş yerinde su kaçağının olduğunu ve bu kaçağın uzun süreli bir tadilat gerektirdiğini düşündüğümden onarım işlemini yaptırmıyordum bu yüzden yüksek maliyetli faturalar ödüyorduk firmanızı internette dolaşırken rastladım aradığımda yeteri kadar bilgilendirildim benim için kısa sürede tadilatın bitmesi önemliydi ama bu kadarda kısa sürede biteceğini düşünmemiştim ellerinize sağlık

    1. admin dedi ki:

      Su kaçağı tespit merkezi adına size teşekkür eder iyi günler dileriz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?