Su Kaçağı Tespiti Ataşehir

Su Kaçağı Tespiti Ataşehir

Su Kaçağı Tespiti Ataşehir olarak uzman tesisatçı kadromuz, son teknoloji cihazlarımızla  kırmadan,dökmeden su kaçaklarını tespit ediyoruz. Su Kaçağı Tespiti ile beraber su kaçağına neden olan bozuk tesisatın tamirini de gerçekleştiriyoruz. Üstelik çok kısa sürelerde ve en uygun bütçe ile…

Ataşehir’i  Tanıyalım: 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşan Ataşehir’in güneyinde Maltepe, batısında Kadıköy, kuzeybatısında Üsküdar, kuzeyinde Ümraniye, kuzeydoğusunda Çekmeköy ve doğusunda Sancaktepe ilçeleri bulunmaktadır.  İlçe 25,84 kilometrekaredir, nüfusu 351.046’dir ve sınırları dahilinde toplam 17 mahalle vardır.  (Kaynakça)

İstanbul’un en modern ilçelerinden biri olan Ataşehir’e Su Tesisatı, Su Kaçağı Tespiti, Su Sızıntısı Bulma, Tıkanıklık Açma konularında 7/24 hizmet vermekteyiz.

Ataşehir Su Kaçağı Tespiti  - Noktasal su kaçağı bulma

Ataşehir Su Kaçağı Tespiti – Noktasal su kaçağı bulma

Su kaçakları sadece eski binalarda gerçekleşmez. Sanılanın aksine birçok  yeni yapı da da sıkça su kaçaklarına ve su tesisatı sorunlarına rastlanmaktadır.  Su Tesisatlarında yanlış malzeme kullanımı, bağlantı hataları, işçilik hatası vb.. bir çok farklı sebebpten su kaçağı oluşabilir. Önemli olan sorunu kısa sürede fark ederek gerekli önlemleri almaktır.

Su kaçağı Tespiti konusunda yapılan en büyük yanlış, gerekli cihazlara sahip olmayan firmalarla işbirliği yapmaktır. Bu firmalar su kaçak tespiti için tahmin yöntemini kullanır. Ve su kaçağına neden olduğunu tahmin ettikleri yeri kırarak tesisatı kontrol ederler. Bu işlem su kaçağını noktasal olarak tespit edene kadar devam eder.

Su Kaçağı Tespiti Ataşehir olarak gerekli teknolojik cihazlara sahibiz. Ve su kaçaklarını kırmadan noktasal olarak tespit ediyoruz. Her türlü su tesisatı işinizde  mutlaka bizimle irtibat haline geçmenizi öneririz.

Su Tesisatçılığı bizim mesleğimiz ve işimizle ilgili tüm teknolojik yeniliklere sahibiz. Tüm Su Kaçaklarını noktasal olarak bulmamızı sağlayacak  gerekli tüm cihazlara sahibiz. Tüm İstanbul genelinde yaygın bir servis ağımız  vardır. Ataşehir’in her sokağından bizi haftanın her gün ve saati bize ulaşabilirsiniz.

Su Kaçağı bulmada iddialıyız. Su Kaçağını tespit edemezsek ücret almıyoruz.

Su Kaçağı Tespiti Ataşehir; 7/24 arayabileceğiniz telefon numaralarımız:

Tel : 0212 502 20 92
Gsm : 0532 465 06 55 (Fatih BALTACI)

 

 

26 Mart 2014
1.034 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Mehmet UÇAR dedi ki:

    Ataşehirde olan binamızın sorunu olan su kaçağı sizin sayenizde giderildi son teknoloji kullandığınız ürünler ile kısa sürede tespit edip 2 saat süren bir işlem ile sonuca ulaştınız bizi bu dertten kurtardınız

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?