Su Kaçağı Tespiti Arnavutköy

Su Kaçağı Tespiti Arnavutköy

Su Kaçağı Tespiti  Arnavutköy olarak , Su kaçak tespit cihazlarına sahibiz ve su kaçaklarını kırmadan noktasal olarak tespit ediyoruz. Su kaçağı tespiti ve tamiri için bizi güvenerek arayabilirsiniz. Servisimiz haftanın her günü ve her saatidir. Ayrıca su kaçak tespiti gerçekleşmezse ücret de almıyoruz.

İlçemizi Tanıyalım:

Arnavutköy İstanbul’un hızla gelişen semtlerinin başında gelir. Ancak Arnavutköy sınırları içinde bulunan yerleşim yerlerinin tarihi yaklaşık bin yıl öncesine kadar uzanmaktadır. 06 Mart 2008 tarihinde kabul edilen 5747 sayılı “Büyükşehir Belediyesi Sınırları İçerisinde İlçe Kurulması ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun” ile birlikte 8 farklı belediyeye bağlı 32 mahalle, Çatalca ve Gaziosmanpaşa ilçelerinin sınırları içinde bulunan 8 orman köyü ve Küçükçekmece İlçesi’ne bağlı Şamlar Köyü’nün, Sazlıdere Baraj Gölü’nün kuzeyinde kalan kısmı, Arnavutköy Belediyesi adı altında birleştirilmiştir. Arnavutköy, 506,52 km² yüzölçümü ile İstanbul’un dördüncü büyük ilçesidir. (Kaynak)

Arnavutöy Su Kaçağı Tespiti cumartesi- pazar demeden bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Kırmadan Su Kaçağı Bulma örnekleri -sukacagitespiti.net

Arnavutköy Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı ve su sızıntısı bulma işlemlerini kırmadan yapıyoruz. Kaçağı bulamazsak ücret almıyoruz. Su Kaçağı tespiti haricinde, petek yıkama, tıkanıklık açma, lavabo açma, pimaş açma, tuvalet tıkanıklığı açma gibi diğer su tesisatı hizmetleri için de bizi arayabilirsiniz.

Yapınız ister yeni ister eski olsun su kaçağı şikayetlerine Arnavutköy’de de sıkça rastlanmaktadır.  Eski yapıların su tesisatları zaman içerisinde yıpranırken yeni yapılarda su tesisatındaki bağlantı hataları sonucunda su kaçakları oluşmaktadır.

Su kaçağı olmasından şüphelendiğiniz her durumda bizi arayabilirsiniz. Su kaçak tespitini kırmadan gerçekleştirmekteyiz. Ve Eğer Su kaçağını bulamazsak ücret almıyoruz. Bu nedenle içinizde şüphe olacağına bizi arayın. Biz Su Kaçağı var mı diye bakalım.

Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Arnavutköy’ün birçok mahallesine komple su tesisatı işleri için hizmet verdik. Yardımcı olduk. Arayın Sizinde su tesisatı sorunlarınızı çözelim.

Su Kaçağı Tespiti Arnutköy; Uzman Su Tesisatçısı için bizi arayın!

Tel : 0212 502 20 92
Gsm : 0532 465 06 55 (Fatih BALTACI)
26 Mart 2014
983 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

  1. Sayfanızı internet üzerinden bir sosyal medya sistesinde dolaşırken karşılaştım sunduğunuz çözüm sorununm olduğundan dikkatimi çekti araştırdım daha sonra destek almak için ulaştığımda kesintisiz bilgilendirildim evimde olan su kaçağını tespit amaçlı gelen tesisatçı kadronuzun güler yüzlüğü bizi memnun etti bi o kadarda çok kısa süre içerisinde sorunu bulup çözüm üretilmesi açıkçası hoşuma gitti çok teşekkür ediyorum iyi çalışmalar

    1. admin dedi ki:

      teşekkür ederiz

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?