Kartal Tıkanıklık Açma

Kartal Tıkanıklık Açma

Birçok yerde mutfak gider tıkanıklıkları farklı sebeplerden dolayı görülen bir sorundur.  En bilinen sebeplerinden biri, kalan artıkların çöp yerine lavabonun içine dökülmesidir. Üst üste biriken artıklar zamanla mutfak giderini tıkar. Eğer kendiniz tıkanıklığı açabiliyorsanız ve ciddi bir tıkanıklık yoksa lavabo açıcıyla sorunu yok edebilirisiniz. Yalnız su basmasına varan ciddi bir tıkanıklık durumunda uzman birinden destek almanızda fayda var.

Mutfak gider tıkanıklığı ile ilgili bilinmesi gereken bazı maddeler şunlar:

  • Bulaşık makinesinin lavabo giderinde tıkanma yaşandığında, sebebi büyük ihtimalle aşırı yağlanmadır.
  • Çeşmeden akan suyun hızında fark edilir bir yavaşlama görülür.
  • Gider tıkandıktan birkaç gün sonra alt kata su sızıntısı olur.
  • Tıkanıklık İlerlemişse suyun önü tamamen kapandığı için pis su geri gelmeye başlar ve evinizi (iş yerinizi)su basabilir.
  • Eski binalarda mutfak gideri tesisatında kireçlenme başlamış olabilir.
  • Mutfak gideri açmak için kullanılan kimyasallar sisteme zarar verebilir.
  • Bulaşık makinesi yağından kaynaklanan tıkanmaları açmak için genellikle robot makine kullanılır.

Tıkanıklık sorununun devamlı olmaması için mutfak gideri kullanırken bazı noktalara dikkat edilmelidir. Ancak bu şekilde para ve zaman tasarrufu yapılmış olur. Dikkat edilmemesi durumunda mutfak gideri devamlı olarak size sorun çıkarma potansiyeli oluşturur. Oysa bilinçli kullanıldığında tıkanıklık oluşmadan birçok sorun kendiliğinden çözülecektir. Su boruları 5’er yıl arayla düzenli olarak kontrol isteyen yapılardır. Mutfak giderlerinde, zamanında kontrollerin yaptırılması ile sorun en aza indirilir.

Ortalama on beş milyon nüfusla İstanbul, tarihi binalar nedeniyle tıkanıklık durumunu en çok yaşayan şehirlerdendir. Su kaçağı tespiti ve mutfak gideri tıkanıklık firması 7/24 hizmet vermekte, sorunu kesin çözüme ulaştırarak müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı amaçlamaktadır. Su kaçağı tespiti, İstanbul’un birçok ilçesinde tıkanıklık ve kaçak gibi sorunlara çözüm bulmaktadır. Kadıköy, Ata şehir, Güngören, Sarıyer,  Kartal bu ilçelerden bazılarıdır. İstanbul Kartal tıkanıklık açma bölgesinde hizmet veren firma, mutfak gideri açma ve su kaçağı tespiti işlemlerinde profesyonel yöntemlerden faydalanmaktadır. Kartal tıkanıklık açma tıkanık giderme sırasında robot makine kullanılarak soruna kesin çözüm bulunur. Robot makinelerdeki kameralarla tıkanıklığa sebep olan nokta belirlenerek işlem sonuçlanır. Robot kameralarla ekonomik açıdan zarar da önlenerek zamandan tasarrufu sağlanır. İstanbul Kartal tıkanıklık açma işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleşmektedir.  Kartal’a bağlı bazı mahalleler de bu hizmetlerden yararlanmaktadır. Üsküdar, Tecer dağı, Yaşar Doğu, İnönü bunlardan birkaçıdır.

04 Temmuz 2016
1.079 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?