Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Su kaçağı tespit merkezi olarak amacımız; sizlere modern,güvenilir,profesyonel çalışan,sistemli, müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli bir işletmecilik ile Su kaçağı bulma, kırmadan su kaçağı tespit, su sızıntısı bulma, petek yıkama, tıkanıklık açma ve diğer su tesisatı hizmetlerini sunmaktır.

Samsun ve genelinde hizmet vermekte olan firmamızca yapılan tüm işlemleri yapacak personelimiz diplomalı su tesisatçısıdır. Yapılan işlemlerimiz başarısızlıkla sonuçlanır yada memnun kalmaz iseniz kesinlikle ücret talep etmiyoruz.

Bu amaçla farkımızı sizlere sunabilmek için en son teknolojiyle üretilmiş dinleme cihazları, deneyimli kadromuz ile, su kaçağı tespiti, su sızıntısı bulma, petek yıkama, tıkanıklık açma konularında 4 mevsim 7/24 birinci sınıf hizmet vermekteyiz.

Devlet daireleri, Hastaneler, Okullar gibi kamu kurumlarına hizmet vermenin yanı sıra özel sektörde de bir çok kuruluşa hizmet vermekteyiz. Tespitlerimizin yanı sıra onarımlarımızda da görmüş olduğumuz müşteri memnuniyetinden dolayı tercih sebebi olduğumuza inanıyoruz.  Bu nedenle de Samsun genelinde 3 Şubemiz ve 4 gezici aracımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir.

Kırmadan Su Kaçağı Tespit için ilk tercihiniz biz olalım. Size bir telefon kadar yakınız.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
su kaçağını bulamazsak ücret almıyoruz-sukacagitespiti.net

Samsun Genelinde Hizmet verdiğimiz Şubelerimiz;