Tuzla su kaçağı bulma

Tuzla su kaçağı bulma

tuzla-su-kaçağı-bulma

Su kaçağı olan evlerde genellikle eskiyen tesisat nedeniyle bu sorun yaşanır. Kalitesiz ve eski tesisat nedeniyle yaşanan bu sorun önlem alınmaması durumunda elektrik tesisatına ulaşabileceğinden daha büyük sorunlar ortaya çıkarabilir. Bunun için bu gibi durumlarda Tuzla su kaçağı bulma ekibi olarak kısa süre içinde suyun çıktığı noktayı belirliyoruz. Yapılan bu işlem sayesinde farklı alanlara müdahale etmeye gerek kalmadan asıl noktaya müdahale yapılarak daha kolay bir şekilde sonuç alınabilir. Tuzla su kaçağı bulma ekibimiz bu konuda yıllardır yaptıkları işlerde başarılı olduklarında her zaman doğru sonuçlara ulaşmaktadırlar. Alt kata sızan su problemi sizin için küvet ve fayansları kırıp yeniden yaptırmak ve gereksiz değişen gider boruları veya temiz suyun geçtiği borular gibi tadilat masrafları yüzünden de bir sorun haline gelebilir. Üst kattan kaynaklanan sızıntıların sizin evinizin tavanında lekelenme veya küflenme gibi sağlığı tehdit edecek sorunlara neden olabilir.

Tuzla su kaçağı bulma işlemi için firmamız ile görüşme yapabilir ve bir şekilde bulunduğunuz noktaya ekibimizin yönlendirilmesi sağlayabilirsiniz. Bu sayede gelen ekip su tesisatınızda incelemeler yaparak suyun çıkış noktasını bulurlar. Tuvalet veya banyoda oluşacak sızıntılar nedeniyle sağlık problemleri yaşanması söz konusu olabilir. Bunun için erken dönemde müdahale edilmesi ile sorunun ortadan kaldırılması gerekir. Hizmet talep etmeniz durumunda kısa süre içinde size yönlendirilen ekip arkadaşlarımız tarafından gerekli olan son sistem donanımlı cihazlar ile incelemeler yapılarak sızıntının asıl kaynağı bulunur. Tesisat üzerinde oluşan yıpranma veya aşırma nedeniyle su kaçakları oluşabilir. Bu durumda kaçağın olduğu asıl noktanın dışında farklı bir alandan da su sızıntısı belirebilir. Bu gibi durumlarda sızıntının olduğu alana müdahale edilmesi yanlış sonuçlar elde edilmesine neden olabilir. Bu nedenle kaçağın olduğu alanın doğru şekilde tespit edilmesi için gelişmiş cihazlar ile kontrollerimizi yaparak sizlere sonucu bildiriyoruz. Tuzla su kaçağı bulma konusunda bizlerden istediğiniz her mahalle için rahatlıkla hizmet alabilirsiniz.

Tuzla su kaçağı bulma işlemlerinde sizlere her zaman kırmadan hizmet vermek için çalışıyoruz. Aydınlı, İçmeler, Akfırat, Orhanlı, İstasyon, Tersaneler ve Mimarsinan gibi semtlerde bulunan müşterilerimiz için bu ekibimiz yönlendirilerek en kısa sürede adrese ulaşım sağlamaktadır. Bu sayede 5-10 dakikalık bir kontrol ardından su kaçağının olduğu nokta belirlenerek bu noktaya yapılacak olan müdahale ile kolayca sonuç alınmaktadır. Ev veya işyerinizde kaynağı bilinmeyen su kaçakları olması durumunda yüksek su faturaları ödemeniz gerekir. Firmamız profesyonel tesisat çözümleri ile alt kata sızan su problemlerinizde size etkin ve güvenli bir şekilde kısa sürede çözüme kavuşturacak hizmetler veriyor. Tavanda beliren suyun kaynağı gider boruları olabileceğinden bu durum komşunuz ile sorunlar yaşamanıza da neden olabilir. Bu konuda her zaman firmamızı arayarak size yakın ekipten yardım alabilirsiniz.

Uzman Su Tesisatçısı için bizi arayın!

Tel : 0212 502 20 92
Gsm : 0532 465 06 55 (Fatih BALTACI)

 

06 Kasım 2015
995 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?