Tıkanıklık, Su Kaçağı Ve Su Tesisatı İşlemleri

Tıkanıklık, Su Kaçağı Ve Su Tesisatı İşlemleri

Tıkanma sorunu, su tesisatı kaçakları bundan 30 sene kadar önce son noktaya kadar bekletilir, sonra çözüme bakılırdı.   Bunun sebebi eski dönemde sızıntının tamirinin uğraştırıcı olmasıdır. Oysa son yıllarda su akıntılarının, su tesisatı sorunlarının çözümü profesyonel bir hal almıştır. Meydana gelen kaçaklar, su tesisatı içerisindeki sızıntılarda,  pratik kullanımlı cihazlarla çözüme ulaştırılmaktadır.

Günümüzde İstanbul’da su tesisatı hizmeti veren firmalar oldukça yaygındır. Ama bir o kadar da sorunlu işlem yapan firma vardır. Osmanlı Tesisat, su tesisat ve tıkanıklık itikaniklik açmaşlemlerinde uzman ekip, son teknoloji profesyonel donanımlarıyla sektörde en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Müşterileri için daima hesaplı ve zahmetsiz çözümler vermek firmanın temel amacıdır. Su kaçağı, lavabo, tuvalet tıkanıklığı gibi problemlerde tespit yapılarak sorunsuzca işlem hallolmaktadır.

Su tesisat sorunlarında en büyük sorun, kaçağın tespit işlemleri sırasında kırma yapılmasıdır. Osmanlı Tesisat, diğ
erlerinden farklı olarak, sorunu gidermek için su kaçağı tespiti cihazı ile en az zararla işlemlerini tamamlamaktadır. Ek olarak petek temizliği servisinde de enerji tasarrufu sağlamaktadır. Tüm binalardaki kalorifer ve petekler temizlenerek hesaplı şekilde ısınmak mümkün olmaktadır. Firma her türlü tıkanıklık işlemlerine de kalifiye çözüm üretmektedir.

Su tesisat kaçaklarının en yaygın sebebi düzenli kontrollerin yapılmaması sonucu oluşan çatlamalardır. Su tesisatı her yıl düzenli kontrol ister. Zamanla borularda çatlama, kırık vs. oluşabilir. Ayrıca binanın yapımında tasarruf için ucuz malzeme kullanımı da sorunlara neden olmaktadır. Basit inşaat malzemeleri birkaç sene içerisinde çatlaklara neden olmaktadır. Tesisata su borusu yerleştirme sistemi yeterince sağlam değilse zamanla sızıntı olasılığı da artacaktır.

Su tesisatı bir binadaki mevcut alt yapının en önemli unsurudur. Cihaz teknolojisi devamlı ilerlerken, Osmanlı Tesisat, gelişmeleri takip ederek müşterilere her zaman daha fazla yardımcı olma amacındadır.

Osmanlı Tesisat’ın Avrupa ve Anadolu Yakasındaki hizmet yerleri şunlardır:

 1. Bahçelievler
 2. Beylik düzü
 3. Ata şehir
 4. Tuzla
 5. Sancak tepe
 6. Avcılar
 7. Üsküdar
 8. Bakırköy
 9. Güngören
 10. Kadıköy
 11. Eyüp
 12. Başak şehir
 13. Kadıköy
 14. Kâğıthane
 15. Şişli
 16. Ümraniye
 17. Sarıyer  İstanbul’daki bazı ilçelerdir.
12 Ocak 2016
968 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?