Su kaçaklarında aranılan çözüm: Osmanlı Tesisat

Su kaçaklarında aranılan çözüm: Osmanlı Tesisat

tıkanıklık-açma-istGünlük yaşantımızda,  ev ve işyerlerimizde bazen lavabo, banyo vb. yerlerimizde tıkanıklar ve su kaçakları ile karşılaşmakta ve bu durumdan olumsuz bir şekilde etkilenmekteyiz. Tuvalet ve banyo borularında biriken tortular ve birikintiler, tuvalet ve banyolarımızı kullanılamaz hale getirebilmekte ve bu durum günlük yaşantımızı ve rutinimizi olumsuz yönde etkilemektedir. Bu amaçla evlerimize çağırdığımız usta ve tesisatçılar, kırma vb. işlemlerle su kaçağını bulmaya ya da tıkanıklığı çözmeye çalışmakta ve bu durum hem evlerimizde gereksiz kirlenmelere sebep olmakta hem de işlemlerin uzun ve maliyetli olmasına neden olmaktadır.

Osmanlı Tesisat, başta su tesisatı ve tıkanıklık açma olmak üzere, tüm İstanbul Asya ve Avrupa yakasında hizmet vererek, ev ve iş yerlerinizde yaşayabileceğiniz her türlü tıkanıklıkları, orijinal ve teknolojik cihazlar kullanarak açmakta, herhangi bir kırma işlemine yer vermeksizin tıkanan boruları bularak, kısa süre içerisinde lavabo ve banyolarınızı eski kullanılabilir haline getirmektedir. Su kaçağı bulma, su kaçağına sebep olan boruları kırmadan bularak onarımı sağlama vb. hizmetler veren Osmanlı Tesisat sayesinde, sizlerde ev ve işyerlerinizde zaman zaman yaşadığınız su kaçağı ve tıkanıklık problemlerinden kurtulabilir ve günlük işlerinizi daha fazla aksatmadan rahat bir nefes alabilirsiniz. Su tesisatı söz konusu olduğunda aklınıza gelebilecek bütün sorunlarda size yardımcı olabilecek Osmanlı tesisat, Avrupa’da tesisatçılar tarafından kullanılan en son teknolojiye göre hazırlanmış özel cihazlarla, banyo, tuvalet vb. yerlerde herhangi bir fayans ya da duvar kırma işlemine gerek kalmaksızın, su kaçağını tespit ederek, probleminize çözüm bulabilir. Tıkanıklık ve su tesisatı dışında, Osmanlı Tesisat, ev ve işyerlerinizde kullandığınız petek ve kaloriferlerin temizlenmesinde de hizmet vermektedir.

Kullandığımız kombi, kalorifer ya da peteklerin yıllık bakımlarının yapılmasının hem daha fazla ısınma sağladığını hem de maliyeti azalttığını göz önüne alacak olursak, Osmanlı Tesisat farkıyla sizler de petek ve kalorifer temizliğinizi yaptırabilir ve %25 kombi tasarrufu ile bütçenizi rahatlatabilirsiniz. Osmanlı Tesisat’ın hizmet verdiği bir diğer alan ise Radyatör temizliğidir. Radyatörlerin içerisinde oluşabilecek kireç ve pasların temizliği için de Osmanlı Tesisat’tan yararlanabilir ve su tesisatı başta olmak üzere, tıkanıklık açma ve kalorifer temizliği vb. ihtiyaçlarınız için web sitemizi ziyaret ederek, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

12 Ocak 2016
1.040 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?