Su kaçağını bulma

Su kaçağını bulma

Kırmadan Su Kaçağı Bulma örnekleri -sukacagitespiti.netSu kaçağı olması halinde su kaçağının bulunması için kırmadan işlem yapılabilir. Bu açıdan geliştirilmiş cihazlar ile kolayca yapılacak tespit işlemi sayesinde kırmaya gerek kalmadan su kaçağının olduğu noktaya müdahale edilebilir. Kaçak su bulma için öncelikle cihazlar ile kontrollerin yapılması ve kaçağın hangi alanda olduğunun tespit edilmesi gerekir. Evinizde veya işyerinizde oluşabilecek su kaçakları tavanda damlacıklar, lekelenme, küflenme gibi sağlıksız ve görüntü açısından kötü sonuçlara neden olabilir. Hiç anlamadığınız bir anda su sızıntısı ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumda yapmanız gereken öncelikle firmamız ile iletişime geçerek kaçak su bulma konusunda bizlerden yardım almaktır. Bu sayede ekip arkadaşlarımız en kısa sürede bulunduğunuz adrese gelerek sizlere en hızlı şekilde su kaçağının bulunduğu alanı tespit ederler. Kırmadan cihazlar ile yapılan tespit işlemi sayesinde bulunduğunuz alana zarar verilmeden sadece kaçağın olduğu alanda işlem yapılır. Kaçak su tespiti için cihazlar ile 5-10 dakikalık bir kontrol işlemi yapılarak asıl sorunun olduğu nokta belirlenir.

Sızıntı farklı alanlarda oluşsa da asıl sorun daha farklı bir çıkış noktasından olabilir. Bu durumda yalnızca sızıntının çıkış noktasına müdahale yapılarak bu alanın kırılması durumunda sonuç alınamama olasılığı oldukça yüksektir. Bu durumda farklı alanlarında kırılması gerekir. Bu açıdan öncelikle cihazlar ile kırmadan tespit işlemi yapılması daha az maliyet ile su kaçağının belirlenerek müdahale edilmesini sağlar. Kaçak su bulma konusunda en etkili çözümler ile her zaman sizlere yardımcı olacak şekilde hizmet veriyoruz. Bu sayede ihtiyacınız olduğu her durumda adresinin neresi olursa olsun firmamızdan kaliteli hizmet alabilirsiniz. Su kaçaklarının kırmadan tespit edilmesi sayesinde sizlerde daha hızlı sonuçlar alabilirsiniz. Su sızıntıları hoş olmayan sonuçlara neden olacağından bu açıdan hızlı müdahale yapılması daha az zarar ile bu sorundan kurtulmak anlamına gelir. Firma olarak bu konuda en hızlı şekilde bulunduğunuz alana ekip arkadaşlarımızı yönlendirerek farklı semtlere de hizmet veriyoruz. Bu sayede ihtiyacınız olduğunda arayarak su kaçağı olan alanda işlem yapılmasını talep edebilirsiniz.

Tespit işlemi için kırarak yapılan işlemlerde fazladan alanın kırılması ve ardından yeniden yapılması gerekir. Bu şekilde işlem yapılması durumunda daha fazla maliyet ve zaman israfı yapılmış olacaktır. Bu açıdan tespit için gelişmiş cihazlar ile yapılan tarama işlemi daha hızlı ve az maliyetli olarak firmanız tarafından yapılmaktadır. Bunun için sızıntının olduğu ev ya da işyerinde cihazlar ile kontrol işlemi yapılarak sızıntının asıl çıkış noktasının tespiti için işlem yapılır. Cihazlar sayesinde kısa süre içinde sızıntı oluşan asıl nokta belirlenir. Bunun ardında taleplerinize göre kaçak suya ustamız tarafından müdahale yapılarak sızıntının neden olduğu sistem değiştirilerek tamir edilir. Bu sayede sızıntı kısa süre içinde ortadan kaldırılmış olunur.

Tel : 0212 502 20 92
Gsm : 0532 465 06 55 (Fatih BALTACI)
09 Kasım 2015
981 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?