Su Kaçağı Tespiti Üsküdar

Su Kaçağı Tespiti Üsküdar

Su Kaçağı Tespiti Üsküdar olarak kırmadan, cihazla su kaçak tespiti ve su kaçak tamiri gerçekleştiriyoruz. Firmamız aynı zamanda komple su tesisatı işleri, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, banyo tıkanıklığı açma, lavabo açma, pimaş açma, tıkalı boru açma, petek temizliği, radyatör temizliği, kalorifer temizliği işlerini yapmaktadır.

İlçemizi Tanıyalım:

Üsküdar İstanbul’un Anadolu Yakası’nın bir ilçesidir. Üsküdar İlçesi, kuzeyden Beykoz, kuzeydoğudan Ümraniye, doğudan Ataşehir, güneyden Kadıköy ilçeleri ve batıdan İstanbul Boğazıyla çevrilidir.

33 mahalleden oluşan Üsküdar İlçesinin nüfusu, 2013 ADNKS verilerine göre 534.636 kişi olarak tespit edilmiştir. 1926 yılına kadar il statüsünde olan Üsküdar aynı yıl yapılan yasal düzenlemeyle ilçe statüsüne getirilip İstanbul’a bağlanmıştır. 1930’da Kadıköy ve Beykoz’un, 1987’de Ümraniye’nin Üsküdar’dan ayrılarak ilçe olmaları, 2008’de de Örnek, Esatpaşa ve Fetih mahallelerinin Ataşehir ilçesine bağlanmasıyla bugünkü sınırlarına ulaşmıştır. (Kaynakça)

Su Kaçağı Tespiti Üsküdar

su kaçağını bulamazsak ücret almıyoruz-sukacagitespiti.netSu Kaçak tespit işlemi için bizi aradığınızda uzman tesisatçı ekibimiz gerekli cihazlar ile birlikte hızlıca size ulaşırlar. Akustik dinleme cihazlarını kullanarak su sızıntısı olan tesisat borusu tespit edilir ve onarım yapılır.

Su Kaçaklarının farklı farklı sebepleri olabilir ancak en çok karşılaştığımız durum  tesisattaki yanlış bağlantıların basınçlı su nedeni ile su kaçağına neden olmasıdır.  Özellikle bina yapımı sırasında su tesisatının doğru malzeme ve işçilik kullanılarak yapılmadığı durumlarda bina çok eski olmasa da su kaçaklarına sıkça rastlanmaktadır.

Su Kaçak Tespitini yaptırırken herhangi bir su tesisatçısına değil de kurumsal bir su kaçak bulma ekibine başvurmanız çok önemlidir.  Sıradan bir su tesisatçısı su kaçak tespiti için gerekli cihazlara sahip değildir. Bu nedenle su kaçağı var ise yerini doğru olarak tespit edemeyecektir.

Biz Su Kaçağı Tespiti Üsküdar olarak su kaçak tespit işini garantili yapıyoruz. Su Kaçağını tespit edemezsek ücret almıyoruz.

Birçok su tesisatçısı su kaçağını bulmak için tahmin yöntemini kullanır. Yani su sızıntısının kaynağı olduğu tahmin edilen yerleri kırarak boruları kontrol eder.  Oysa ki Su Kaçağı Tespiti. Net olarak kullandığımız cihazlar su kaçak tespiti için üretilmiştir. Bu sayede su kaçaklarını kırmadan, dökmeden noktasal olarak tespit ederiz.

Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir. Kırmadan su kaçağı bulma konusunda garantili ve profesyonel hizmet sunuyoruz.

 Su Kaçağı Tespiti Üsküdar  olarak bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Tel : 0212 502 20 92
Gsm : 0532 465 06 55 (Fatih BALTACI)
08 Mayıs 2014
950 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?