Su Kaçağı Tespiti Ümraniye

Su Kaçağı Tespiti Ümraniye

Su Kaçağı Tespiti Ümraniye olarak Su Kaçak Bulma ve Su Tesisatı işlerinde hızlı ve güvenilir hizmet sunuyoruz.  Su Kaçak Tespiti gerçekleştiremezsek ÜCRET ALMIYORUZ!

İlçemizi Tanıyalım:

Ümraniye, İstanbul ilinin ilçelerinden biridir.

Ümraniye İstanbul’ un en hızlı kentleşen ve nüfusu hızla artan; köy ve yöre geleneklerinin de aynen muhafaza edildiği bir kentleşme örneğidir. İstanbul’un nüfus bakımından en kalabalık ikinci ilçesidir. 12 Eylül Darbesi sonrasında Ümraniye Belediyesi fesh edilerek Üsküdar’a bağlı şube müdürlüğüne dönüştürüldü. 1987 yılında ilçe olan Ümraniye’ de ilk yerel seçim 1989 yılında yapıldı. İlçe 14 mahalle, 6 belde ve 4 köyden oluşur. 22 bin hektarlık bir yerleşim alanına sahiptir. Ümraniye, ekonomik çeşitlilik açısından çok zengin bir yöredir. Küçük imalat sanayisinden konfeksiyona, yedek parça ve ağaç ürünleri üretimine kadar çeşitlilik göstermektedir. (kaynakça)

Su Kaçağı Tespiti Ümraniye

Kırmadan su Kaçağı tespiti için bizi arayın. - www.sukacagitespiti.net-

Kırmadan su Kaçağı tespiti için bizi arayın. – www.sukacagitespiti.net-

Binanız eski ya da yeni olsun hiç fark etmez. basınçlı su ve yanlış tesisat bağlantıları nedeni ile yeni yapılmış binalarda  dahi sıkça su kaçaklarına rastlanmaktadır.  Su Kaçak sorunları önlem alınmazsa çok ciddi maddi sorunlara neden olabilir.  Bu nedenle su kaçağından şüphelendiğiniz her durumda  ilk olarak profesyonel destek almalısınız.

Su Kaçağı Tespiti Ümraniye olarak  her türlü su kaçağının tespit ve tamiri için servisimiz vardır. Kadromuz deneyimli su tesisatçılarından oluşur. Su Kaçak Tespit Cihazlarına sahibiz. Su Kaçaklarını kırmadan, dökmeden noktasal olarak tespit ediyoruz.

Kadromuz deneyimli su tesisatçılarından oluştuğu için Kırmadan su kaçağı tespiti, su sızıntısı bulma, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, banyo tıkanıklığı açma, lavabo açma, pimaş açma, tıkalı boru açma, petek temizliği, radyatör temizliği, kalorifer temizliği ve diğer su tesisatı hizmetleri için bizi arayabilirsiniz. haftanın her günü hizmetimiz vardır.

Su Kaçağı Tespiti Ümraniye bize ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız: 

Tel : 0212 502 20 92
Gsm : 0532 465 06 55 (Fatih BALTACI)

 

12 Mayıs 2014
1.027 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?