Su Kaçağı Tespiti Tekkeköy

Su Kaçağı Tespiti Tekkeköy

Tekkeköy, Samsun Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı, Samsun-Ordu karayolunun 13. km’sinden 1 km güneyinde yer alan Samsun şehrinin en doğusundaki merkez ilçesidir. İlçede yerleşim insanlık tarihi kadar eskidir.Vikipedi

Su Kaçağı Tespiti Tekkeköy

su kaçağını bulamazsak ücret almıyoruz-sukacagitespiti.net

www.sukacagitespiti.net

Su kaçakları ile karşılaştığımız yaptığımız ilk iş en yakın tesisatçıdan yardım istemek olur. Eğer Su kaçak tespiti işlemini klasik yöntemlerle yapan bir tesisatçı ile iş yapıyorsanız  gizli su kaçaklarını tespit etmek için birçok yeri kırmak zorunda kalacaktır. Ve büyük bir ihtimalle de su kaçağının yerini doğru olarak tespit bile edemeyecektir.

Su Kaçağı tespitinde uzan tesisatçı kadromuz ve kullandığımız son teknoloji cihazlarla profesyonel çözümler sunuyoruz.  Samsun Su Kaçağı Tespiti olarak haftanın  7 günü 24 saat bizi arayabilirsiniz.  Uzman ekibimiz ve profesyonel cihazlarımızla hizmetinizdeyiz.

Su Kaçaklarını, su sızıntılarını kırmadan tespit ediyoruz.  Su Kaçağı bulmada iddialıyız. Su Kaçağını tespit edemezsek ücret almıyoruz.

Samsun Su Kaçağı Bulma; 7/24 arayabileceğiniz telefon numaralarımız:

Tel : 0530 112 97 55
Gsm : 0532 465 06 55 (Fatih BALTACI)
03 Nisan 2014
1.161 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Zeynep kara dedi ki:

    Merhaba sayfanıza bi arkadaşımın önerisiyle ulaştım. Personel kadronuz alanında o kadar uzman ve son derece teknolojik cihazlarınız var ki gözlerime inanamadım çok teşekkür ederim.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?