Su Kaçağı Tespiti Silivri

Su Kaçağı Tespiti Silivri

Su Kaçağı Tespiti Silivri

İlçemizi Tanıyalım:

İstanbul il merkezinin 67 kilometre batısında, (eski E-5)D-100 karayolu üzerinde bulunan bir sahil kentidir.

Su Kaçağı Tespiti.Net

Su Kaçağı Tespiti.Net

Çatalca Yarımadası’nın güney kısmında, 41 derece, 3 dakika kuzey paraleli ve 28 derece, 20 dakika doğu meridyenlerinin kesiştiği noktadadır. Batısında Tekirdağ iline bağlı Çorlu ve Marmara Ereğlisi ilçeleri, doğusunda İstanbul iline bağlı Büyükçekmece ilçesi, kuzeyinde İstanbul iline bağlı Çatalca ilçesi, kuzeybatıda Tekirdağ iline bağlı Çerkezköy ilçesi, güneyinde ise Marmara Denizi yer alır. Marmara Denizi’ne kıyılarının uzunluğu yaklaşık 45 km. olan ilçenin yüzölçümü yaklaşık 760 km²’dir (tarım arazileriyle birlikte 860 km²). 18 köyü ve 8 beldesi bulunan ilçenin merkezi ise 7 mahalleye ayrılmıştır. Beldeleri şunlardır: Selimpaşa, Değirmenköy, Gümüşyaka, Çanta, Celaliye-Kamiloba, Ortaköy, Kavaklı ve Büyük Çavuşlu. Köylerin adları ise; Akören, Alipaşa (5216 Sayılı Büyükşehir Belediyesi Yasası ile Silivri’nin mahallesi konumuna düşürüldü), Bekirli, Beyciler, Çayırdere, Çeltik, Danamandıra, Fener, Gazitepe (5216 Sayılı Büyükşehir Belediyesi Yasası ile Silivri’nin mahallesi konumuna düşürüldü), Kadıköy, Küçük Kılıçlı (5216 Sayılı Büyükşehir Belediyesi Yasası ile Silivri’nin mahallesi konumuna düşürüldü), Büyük Kılıçlı, Kurfallı, Sayalar, Seymen, Küçük Sinekli, Büyük Sinekli ve Yolçatı’dır. İlçe toprakları genelde az eğimli alanlardır. Silivri yöresinin içinde bulunduğu bölgedeki topografya, hafif dalgalı düzlükler biçiminde, yüksekliği 60 metreyi geçmeyen tepeler şeklindedir. Söz konusu topografya; güneyde deniz kıyısından başlamakta ve kuzeye doğru yavaş yavaş yükselmektedir. Doğuda, Muratçeşme bölgesindeki Keltepe ile Araptepe, başlıca engebeleri oluşturmaktadırlar. İlçe dahilinde yüksek dağlar bulunmamaktadır. İlçe sınırlarında çok önemli akarsu yatakları olmayıp Çanta Deresi, Gelevri Deresi, Kova Deresi, Tuzla Deresi ve Karılar Deresi gibi küçük dere ve çaylar bulunmaktadır…. (Kaynak)

Silivri Su Kaçakları Bulma Merkezi

Su Sızıntısı olan yer genelde su kaçağının asıl yeri değildir. Su Kaçaklarının ana kaynağı son teknoloji dinleme ve görüntüleme cihazları ile tespit edilmektedir.

Uzman tesisatçı kadromuzla su kaçaklarını duvar, zemin ya da fayans kırmadan bulmaktayız.  Silivri’nin hangi mahallesinde olursa olsun, ev ve iş yerlerinizde meydana gelen su kaçaklarında hızla ulaşıyoruz.

Su Kaçağı Tespiti konusunda yapılan en büyük hata  ilk akla gelen en yakın tesisatçıya başvurmaktır. Oysa ki  bu doğru bir tercih değildir. Geleneksel yöntemlerle hizmet veren tesisatçılar, Su kaçağının ana kaynağını tespit edebilmek için tahmin yöntemini kullanırlar. Su Kaçağının olduğu yeri tahmin eder ve fayans, duvar ve zeminleri kırma yolunu tercih ederler.

Oysa ki yapılması gereken gerekli uzmanlık ve teknolojik donanıma sahip kurumsal firmalara başvurmaktır.  Su Kaçağı Tespiti Silivri olarak bizler işimizin gerektirdiği son teknoloji cihazlara sahibiz ve uzman tesisatçı kadromuz sayesinden su kaçaklarının yerini kırmadan tespit ediyoruz.

Silivri Su Kaçağı Tespiti olarak bizi haftanın her günü 7/24 arayabilirsiniz.

Tel : 0212 502 20 92
Gsm : 0532 465 06 55 (Fatih BALTACI)

 

 

 

22 Nisan 2014
1.025 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?