Su Kaçağı Tespiti Kavak

Su Kaçağı Tespiti Kavak

Su Kaçağı Tespiti Kavak

Samsun’un ilçelerinden biri olan Kavak’a Su TesisatıSu Kaçağı Tespiti, Su Sızıntısı Bulma, Tıkanıklık Açma konularında 7/24 hizmet vermekteyiz.

İlçemizi Tanıyalım:

Kavak su kaçağı tespiti

Kavak su kaçağı tespiti

Samsun-Ankara karayolu üzerinde kurulmuş, Samsun iline bağlı bir ilçedir. Samsun merkezine uzaklığı 50 km’dir. Kavak doğusunda Asarcık, Batısında Havza, Kuzeyinde İlkadım ve Bafra, Güneyinde Ladik ilçeleriyle çevrilidir.

Uzman tesisatçı kadromuz, son teknoloji cihazlarımızla  “Su Kaçağı Tespiti Kavak”  olarak kırmadan dökmeden su kaçaklarını tespit ediyoruz.  Sadece bu iş için tasarlanmış olan en gelişmiş cihazlarla hizmet verdiğimiz için Su Kaçaklarının yerini kırmadan noktasal olarak tespit edebiliyoruz.

Firmamız  kaynağı belli olmayan gizli su kaçaklarını da aynı hız ve uzmanlıkla hemen tespit etmektedir. Sızıntı, damlama veya rutubet şeklinde duvar ve fayansların altından kendini belli eden su kaçaklarını kırmadan tespit etmek mümkün mü? diye düşünmeyin. Su Kaçağı Tespiti .Net olarak uzman personelimiz ve gelişmiş teknoloji ile üretilmiş cihazlarımız ile yerin 3 metre altında dahi olsa su kaçaklarının kaynağını  noktasal olarak tespit edebiliyoruz.

Firmamız kullandığı bu modern cihazlar ile sadece binalarda değil, bahçe gibi açık alandaki su kaçaklarını da güvenli bir şekilde tespit etmektedir. Su Kaçağı bulmada iddialıyız. Su Kaçağını tespit edemezsek ücret almıyoruz.

Su Kaçağı Tespit için Beşiktaş’tan bizi 7/24 arayabileceğiniz telefon numaralarımız:

Tel : 0530 112 97 55
Gsm : 0532 465 06 55 (Fatih BALTACI)
31 Mart 2014
1.216 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Burhan çelik dedi ki:

    beşiktaşta bulunan bir cafe işletmecisiyim cafe olan su kaçağı çoğu müşterilerin bizi tercih etmemesine sebep oluyordu buna çözüm ararken sanki böyle bir problemim olduğunu anlarmışçasına internette bir reklamda karşıma çıktınız hemen bilgi edindim maliyeti uygun olduğundan yaptırmaya karar verdim . artık sorunum yok Beşiktaşta su kaçağı tespiti firması olarak en başta geldiğinize inanıyorum ellerinize sağlık çok teşekkür ederim

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?