Su Kaçağı Tespiti Havza

Su Kaçağı Tespiti Havza

Su Kaçağı Tespiti Havza

Hizmetlerimiz: Su Kaçağı Tespiti, Kırmadan Su Kaçağı Tespiti, Su Sızıntısı Tespiti, Su Kaçağı Bulma, Tıkanıklık Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Banyo Tıkanıklığı Açma, Lavabo Açma, Pimaş Açma, Tıkalı Boru Açma, Petek Temizliği, Radyatör Temizliği, Kalorifer Temizliği ve diğer su tesisatı işleridir.

İlçemizi Tanıyalım:

Havza Su Kaçağı Tespiti

Havza Su Kaçağı Tespiti

Havza, Samsun’un Amasya’ya komşu olan bir ilçesidir.

Havza’nın isim olarak kökeninin Hititler’in Amasya valisi olan Kavuzhan’dan kaynaklandığı, adına izafeten “Kavza” olduğu rivayet olunmakta ve bu ismin zamanla halk ağzında ve söyleyiş kolaylığı sebebiyle “Havza” haline geldiği ileri sürülmektedir. (Kaynakça)

Hizmetlerimizi haftanın her günü 7/24 vermekteyiz. Uzman tesisatçılarımız son teknoloji dinleme cihazları ile kaçağı tespit ederek kırmadan su kaçağı tespiti ve tamiri gerçekleştirirler.

Hizmetimiz garantilidir. Kaçak Bulamazsak Ücret almıyoruz.

Su Kaçağı  Tespiti Havza Bizi arayabileceğiniz telefon numaraları:

Tel : 0530 112 97 55
Gsm : 0532 465 06 55 (Fatih BALTACI)
27 Mart 2014
1.224 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

  1. Suat gök dedi ki:

    Ben iş yeri sahibiyim. iş yerinde tavandan damlayan sular korkulu rüyamız oldu kısa süre önce sizinle tanıştım yeterli donanım teçhizata sahip fırmanızla çalıştım sayenizde artık bütün problemlerimiz çözüldü su kaçağı tespitinde başakşehirde bir numaralı olduğunuza inanıyorum emenğinize sağlık

    1. admin dedi ki:

      Su kaçağı tespit merkezi adına size teşekkür ederiz….

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?