Su Kaçağı Tespiti Fatih

Su Kaçağı Tespiti Fatih

Fatih, Tarihi yarımada (Suriçi) denen İstanbul şehrinin kurulduğu ve geliştiği bölgenin tamamını kaplayan ve İstanbul’un merkezi sayılan ilçe. Güneybatıdan Zeytinburnu, kuzeybatıdan Eyüp ilçeleri ile kuzeyden Haliç, doğudan İstanbul Boğazı ve güneyden Marmara Denizi ile çevrilidir. Fatih İlçesi, 1928’den 2008’e kadar Eminönü’yle beraber Tarihi Yarımadadaki iki ilçeden biri olmuştur. 2008’de Eminönü İlçesi’nin varlığının ortadan kaldırıp Fatih İlçesi’ne katılmasından beri tüm Tarihi yarımada üzerindeki tek ilçe haline gelmiştir. Kırsal yerleşimi olmayan ve 15.62 km²’lik (1562 hektar) bir alanı kaplayan Fatih İlçesi 57 mahalleden oluşmaktadır. (Kaynakça)

Su Kaçağı Tespiti Fatih

Kırmadan Su Kaçağı Bulma örnekleri -sukacagitespiti.net

Su Kaçağı Tespiti. Net

Duvarlarınızda rutubet varsa, tavan damlıyorsa bunun sebebi su kaçağıdır. Su kaçakları başınıza bela olmadan, sağlığınızı tehdit etmeye başlamadan bir an önce tamiratını gerçekleştirmelidir. Su Kaçağı Tespiti  özel dinleme ve görüntüleme cihazları kullanılarak noktasal olarak yapılır.

Eğer gerekli teknolojik sisteme sahip, uzman tesisatçılarla iş birliği yapmazsanız. Su kaçağı tespiti  oldukça zor olabilir.  Çünkü sızıntıntı veri ve sızıntının kaynak yeri genellikle aynı değildir. Bir çok müşterimizin düştüğü bir hataya siz de düşmeyin;  daha ucuz olsun diye tanıdık tesisatçı var diye, işin ehli olmayanlara duvar ve zeminleri gereksiz yere kırdırmayın. Bu şekilde su kaçağını bulamazlar. Bizi son çare olarak  değil, ilk tercihiniz olarak arayın.

Su Kaçağı Tespiti Fatihbölgesinde de su kaçağı bulma da garantili hizmet sunuyor. Su kaçağını bulamazsak ücret almıyoruz.

Su Kaçağı  Tespiti Fatih 7/24 arayabilirsiniz.

Tel : 0212 502 20 92
Gsm : 0532 465 06 55 (Fatih BALTACI)
09 Nisan 2014
1.086 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Olgun sönmez dedi ki:

    Öncelikle yazıma teşekkürlerimi bildirerek başlamak istiyorum. Fatihte yaşıyorum evimde oluşan bir kaçak sorunundan şüphelendiğimde firmanıza başvurdum son derece teknolojik tespit ürünlerinizle sorunumuzu 2 saaat içerisinde çözdünüz böyle kısa sürede olacağaını tahmin etmezdim çok teşekkür ederim iyi çalışmalar

    1. admin dedi ki:

      teşekkür ederiz

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?