Su Kaçağı Tespiti Esenyurt

Su Kaçağı Tespiti Esenyurt

Esenyurt, İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinin semtlerinden biriyken, 2008 yılında Kıraç beldesi ile birleştirilerek ilçe olmuştur. Namık Kemal Mahallesi, Atatürk Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Çakmaklı Mahallesi, İncirtepe Mahallesi, Saadetdere Mahallesi, İnönü Mahallesi, Fatih Mahallesi, Örnek Mahallesi, Talatpaşa Mahallesi, Mehterçeşme Mahallesi, Pınar Mahallesi, Sanayii Mahallesi, Esenkent Mahallesi, Güzelyurt Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Ardıçlıevler Mahallesi, Yenikent Mahallesi, Yeşilkent Mahallesi ve Merkez Mahallesi olmak üzere yirmi mahalleden oluşmaktadır. (Kaynakça)

Su Kaçağı Tespiti Esenyurt

Su Sızıntıları Kırmadan Tespit Ediliyoruz.  Su kaçağı tespiti işleminde en zor olan su kaçağının nereden kaynaklandığının bilinmemesidir. Gizli su kaçakları genellikle sızıntı olan yerden çok daha farklı bir yerden de kaynaklanıyor olabilir.
Su Kaçağı Tespiti Esenyurt olarak gelişmiş, son teknoloji görüntüleme ve dinleme cihazlarımızla su kaçağı tespitini kırmadan yapıyoruz. Uzman tesisatçı ekibimizle  su kaçaklarının ana kaynağını güvenli bir şekilde tespit ediyoruz.

Su Kaçağı Tespiti.Net olarak müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Bu nedenle kaçak bulamazsak ücret almıyoruz.

Su Kaçaklarının Kaynağı Nasıl Bulunur?

Su Kaçağı Tespti

Su Kaçağı Tespti

Su Kaçaklarının kaynağı genellikle sızıntı olan yer değildir. Bu nedenle su kaçaklarının kaynağını kırmadan bulmak çok önemlidir. Su Kaçağı Tespiti için özel olarak üretilen teknolojik cihazlarla yapılan kaçak bulma işlemi ile kırmadan, noktasal su kaçağı tespiti yapılabilmektedir. Kaçak bulma işleminden sonra yapılacak tamir işlemi de çok önemlidir. Uzman tesisatçılar tarafından yapılacak olan su kaçağı tamiri ile su kaçağı sorununuz aynı yerden tekrarlamayacaktır.

Su Kaçağı Tespiti Esenyurt  bize 7/24 ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız:

Tel : 0212 502 20 92
Gsm : 0532 465 06 55 (Fatih BALTACI)

 

08 Nisan 2014
1.151 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?