Su Kaçağı Tespiti Çekmeköy

Su Kaçağı Tespiti Çekmeköy

Çekmeköy, İstanbul’un Anadolu yakasındaki Alemdağ ormanlarının güney batı kesiminde bulunan Keçiağılı Tepesi’nin güney yamaçlarında kurulmuştur. Denizden yüksekliği 100 m’dir. Osmanlı Dönemi yazılı kaynaklarından edinilen bilgilere göre Çekmeköy ve civarının kuruluşu Kanuni Sultan Süleyman (1520-1566) zamanına kadar dayanmaktadır. (Çekmeköy’ün tarihi  hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın )

Su Kaçağı Tespiti Çekmeköy

Su kaçağı tespiti ve Komple Su Tesisatı işlerinizi Su Kaçağı Tespiti. Net olarak modern cihazlarla kırmadan yapmaktayız. İşimizde hız ve hemen hizmet sunabilmek çok önemlidir. Uzman tesisatçılardan oluşan Çekmeköy’ün her yerine servis yaparak noktasal su kaçağı tespiti yapıyoruz.

Su Kaçağı Tespit Cihazları

 

Su Kaçağı Tespiti - Noktasal su kaçağı bulma

Su Kaçağı Tespiti – Noktasal su kaçağı bulma

Su Kaçağı tespiti için bir çok farklı yöntem denenebilir. Kaçak olduğu yerleri kırmak ve su kaçağı bulunana kadar buna devam etmek şeklindeki tahmin yöntemi bilinen en eski yöntemdir.

Oysa ki günümüzde son teknoloji dinleme cihazları ile su kaçağı  olan yer noktasal olarak tespit edilir. Ve kırmadan, dökmeden, eviniz batmadan su kaçağı tespiti yapılarak tamir edilir.

Su Kaçağının kaynağı  ister atık su giderleri isterse de temiz su tesisatı olsun kullandığımız akustik dinleme cihazları yerin 3 metre altında dahi olsa su kaçağının kaynağını noktasal olarak bulur.  Böylece kırıp- dökmeye, komple tadilat yapmaya gerek kalmaz. 

SU KAÇAĞI TESPİTİ ÇEKMEKÖY  olarak bize haftanın 7 günü 24 saat ulaşabilirsiniz. Su kaçağı tespitinde iddalıyız. Kaçak bulamazsak ücret almıyoruz.

Su Kaçağı Tespiti Çekmeköy bize ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız: 

Tel : 0212 502 20 92
Gsm : 0532 465 06 55 (Fatih BALTACI)

 

 

07 Nisan 2014
761 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?