Su Kaçağı Tespiti Canik

Su Kaçağı Tespiti Canik

Su Kaçağı Tespiti Canik

Hizmetlerimizi haftanın her günü 7/24 vermekteyiz. Su Kaçağı tespitinin haricinde tıkanıklık açma, petek yıkama ve diğer su tesisatı işleri içinde bizleri arayabilirsiniz. Uzman tesisatçılarımız son teknoloji dinleme cihazları ile kaçağı tespit ederek kırmadan su kaçağı tespiti ve tamiri gerçekleştirirler.

Hizmetimiz garantilidir. Kaçak Bulamazsak Ücret almıyoruz.

İlçemizi Tanıyalım:

Canik, Samsun’un Devgeriş Deresi’yle Mert Irmağı arasında Karadeniz’den içeri doğru uzanmış bir yerleşim yeridir. Cumhuriyet tarihinde 2009 yılına kadar belde olan Canik, 2009 yılında Samsun merkezden ayrılmış ve ilçe olmuştur. 2009 yılı sayımına göre ise ilçe merkezinin nüfusu 69.363’tür.

İlçenin kuzeyinde Karadeniz, güneyinde Canik Dağları’nın Karadeniz’e doğru uzantısı olan tepeler, batısında Mert Irmağı ve İlkadım ilçesi, doğusunda ise Kutlukent bulunmaktadır.

İlçenin en önemli özelliği; sanayi ve ticaret merkezi denilebilecek derecede ticari ve sanayi kuruluşları içinde barındırması ve bunların hatırı sayılır bölümünün içinde olması ve Samsun’un ekonomisine büyük katkı sağlamasıdır. (Kaynakça)

Su Kaçak Tespitinde Teknoloji Kullanımı

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Su Kaçağı sorunları can sıkıcıdır. Ev ve iş yerlerinize zarar verir. Siz fark etmeseniz de su faturalarındaki artışın bir sebebi de su kaçaklarıdır. Geleneksel yöntemlerde su kaçaklarının tespiti için tahmin yöntemi kullanılırdı. Su tesisatçısı su kaçağının kaynağı olduğunu tahmin ettiği yerleri kırar ve oradaki boruları kontrol ederdi. Bu işlem hem çok zaman alan hem de maliyetli bir işlemdir.  Oysa ki günümüzde su kaçağı tespiti  için özel olarak üretilmiş cihazlar mevcuttur. Son teknoloji ile üretilmiş bu cihazlar su kaçak tespitinin  noktasal olarak yapılmasını sağlar.

 Su Kaçağı Tespiti. Net olarak uzman tesisatçı kadrosuna ve su kaçak bulma için üretilmiş son teknoloji cihazlara sahibiz. Canik’in her yerinden Su Kaçağı  Tespiti.net olarak bizi  7/24 arayabilirsiniz.  Uzman tesisatçı kadromuz size en kısa sürede ulaşacak ve su kaçağını sahip olduğu teknolojik cihazlar sayesinde  hemen tespit edecektir. Sonrasında kaçak olan su tesisatı tamir edilerek su kaçağının tekrarlanması önlenir.

Tel : 0530 112 97 55
Gsm : 0532 465 06 55 (Fatih BALTACI)
27 Mart 2014
1.174 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Fatih pehlivan dedi ki:

    Öncelikle aldığım hizmetten dolayı firmanızı şiddetle öneririm . bahçelievlerde küçük bir iş yeri sahibiyim iş yerinde su kaçağının olduğunu ve bu kaçağın uzun süreli bir tadilat gerektirdiğini düşündüğümden onarım işlemini yaptırmıyordum bu yüzden yüksek maliyetli faturalar ödüyorduk firmanızı internette dolaşırken rastladım aradığımda yeteri kadar bilgilendirildim benim için kısa sürede tadilatın bitmesi önemliydi ama bu kadarda kısa sürede biteceğini düşünmemiştim ellerinize sağlık

    1. admin dedi ki:

      Su kaçağı tespit merkezi adına size teşekkür eder iyi günler dileriz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?