Su Kaçağı Tespiti Atakum

Su Kaçağı Tespiti Atakum

Su Kaçağı Tespiti Atakum olarak uzman tesisatçı kadromuz, son teknoloji cihazlarımızla  kırmadan dökmeden su kaçaklarını tespit ediyoruz. Su Kaçağı Tespiti ile beraber su kaçağına neden olan bozuk tesisatın tamirini de gerçekleştiriyoruz. Üstelik çok kısa sürelerde ve en uygun bütçe ile…

Atakum’u  Tanıyalım: 

Atakum 43 yeni ilçe öngören yasa tasarısı kapsamında ilçe olmuştur.Samsun-Sinop karayolu üzerinde, şehir merkezine 5 km mesafeden başlar. Atakent belde sınırına kadar geçen mesafeyi kapsar. Balaç Köyü’nün geçmişte tarla olarak kullandığı araziler beldenin genel yerleşim alanını oluşturmuştur. Denizi sığdır ve geniş bir kumsala sahiptir. Eski adı Matasyon’dur.

Samsun’un diğer yerleşim bölgelerine nispeten daha düz bir alana yayılmış ve yeni yapılanan bir ilçe olduğundan şehircilik olarak daha planlı bir yapılaşma mevcuttur. Nüfusu hızlı bir artış göstermektedir. Atakum, Samsun’un nüfus artış hızı en yüksek belediyesi olmuştur. Atakum’un nüfusu 2004 yılına göre 63.712’dir. 2010 nüfus sayımına göre 123.904’tür.  (Kaynakça)

Samsun’un en modern ilçelerinden biri olan Atakum’a Su Tesisatı, Su Kaçağı Tespiti, Su Sızıntısı Bulma, Tıkanıklık Açma konularında 7/24 hizmet vermekteyiz.

Atakum Su Kaçağı Tespiti - Noktasal su kaçağı bulma

Atakum Su Kaçağı Tespiti – Noktasal su kaçağı bulma

Su kaçakları sadece eski binalarda gerçekleşmez. Sanılanın aksine birçok  yeni yapı da da sıkça su kaçaklarına ve su tesisatı sorunlarına rastlanmaktadır.  Su Tesisatlarında yanlış malzeme kullanımı, bağlantı hataları, işçilik hatası vb.. bir çok farklı sebepten su kaçağı oluşabilir. Önemli olan sorunu kısa sürede fark ederek gerekli önlemleri almaktır.

Su kaçağı Tespiti konusunda yapılan en büyük yanlış, gerekli cihazlara sahip olmayan firmalarla işbirliği yapmaktır. Bu firmalar su kaçak tespiti için tahmin yöntemini kullanır. Ve su kaçağına neden olduğunu tahmin ettikleri yeri kırarak tesisatı kontrol ederler. Bu işlem su kaçağını noktasal olarak tespit edene kadar devam eder.

Su Kaçağı Tespiti Atakum olarak gerekli teknolojik cihazlara sahibiz. Ve su kaçaklarını kırmadan noktasal olarak tespit ediyoruz. Her türlü su tesisatı işinizde  mutlaka bizimle irtibat haline geçmenizi öneririz.

Su Tesisatçılığı bizim mesleğimiz ve işimizle ilgili tüm teknolojik yeniliklere sahibiz. Tüm Su Kaçaklarını noktasal olarak bulmamızı sağlayacak  gerekli tüm cihazlara sahibiz. Tüm İstanbul genelinde yaygın bir servis ağımız  vardır. Ataşehir’in her sokağından bizi haftanın her gün ve saati bize ulaşabilirsiniz.

Su Kaçağı bulmada iddialıyız. Su Kaçağını tespit edemezsek ücret almıyoruz.

Su Kaçağı Tespiti Atakum 7/24 arayabileceğiniz telefon numaralarımız;

Tel 0530 112 97 55
Gsm 0532 465 06 55 (Fatih BALTACI)
26 Mart 2014
1.236 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Mehmet UÇAR dedi ki:

    Ataşehirde olan binamızın sorunu olan su kaçağı sizin sayenizde giderildi son teknoloji kullandığınız ürünler ile kısa sürede tespit edip 2 saat süren bir işlem ile sonuca ulaştınız bizi bu dertten kurtardınız

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?