Su Kaçağı Tespiti İlkadım

Su Kaçağı Tespiti İlkadım

Su Kaçağı  Tespiti İlkadım

 Hizmetlerimizi haftanın her günü 7/24 vermekteyiz. Su Kaçağı tespitinin haricinde tıkanıklık açma, petek yıkama ve diğer su tesisatı işleri içinde bizleri arayabilirsiniz. Uzman tesisatçılarımız son teknoloji dinleme cihazları ile kaçağı tespit ederek kırmadan su kaçağı tespiti ve tamiri gerçekleştirirler. Hizmetimiz garantilidir. Kaçak Bulamazsak Ücret almıyoruz.

İlkadım Su Kaçağı Tespiti www.sukacagitespiti.net

İlkadım Su Kaçağı Tespiti www.sukacagitespiti.net

İlçemizi Tanıyalım:

İlkadım, Samsun ilinin Karadeniz sahilinde, denizden yüksekliği 5 metre, yüzölçümü ise 152.28 km² olan ilçesidir. Aynı zamanda 312,332 kişilik toplam nüfusuyla, Karadeniz Bölgesi’nin en kalabalık ilçesidir. Vikipedi

Su Kaçağı Tespit işlemi Pahalı mıdır?

Su Kaçağı Tespit için kullanılan modern cihazlar,su kaçağı tespiti işleminin hem  daha kısa sürede yapılmasını sağlar hem de geleneksel yöntemlerle kıyaslandığında çok daha uygun fiyatlarla iş yapılmış olur.

Su Kaçağı Tespit fiyatları sanılanın aksine çok yüksek değildir. Hatta kırma ve tadilat işlemine gerek kalmayacağı için eskiye göre çok daha uygundur denilebilir. Ayrıca Su Kaçağı Tespiti. Net olarak , Su Kaçak Tespiti yapamazsak ücret almıyoruz. Garantili hizmet, uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti için su kaçağı tespit ve komple su tesisatı işleri için bizi arayın!

Su Kaçağı  Tespiti İlkadım 7/24 arayabilirsiniz.

Tel : 0530 112 97 55
Gsm : 0532 465 06 55 (Fatih BALTACI)
28 Mart 2014
1.079 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Şükriye AK dedi ki:

    Esenlerde oturan bir akrabam sizi önerdi geç bir saatte telefonla ulaşmama rağmen verdiğiniz 7/24 hizmetten yararlandım ben bu konularda çok hassas birisiyim çoğu firmanın günün her saati hizmetinizdeyiz yazısı yalandan öte değil daha sonrasında evimde olan su kaçağı tespiti için tesisatçı arkadaşlar geldi gözlerime inanamadım o kadar büyük bir problem gibi gözüken sorunu bir kaç saat içerisinde çözdünüz çevremde arkadaşlarımında böyle bir problemle karşılaştığında sizi önereceğimden emin olabilriniz iyi günler kolay gelsin

    1. admin dedi ki:

      Su kaçağı tespit merkezi adına size teşekkür ederiz….

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?