Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Bulma

su kaçağını bulamazsak ücret almıyoruz-sukacagitespiti.netSu Kaçağı Bulma konusunda hizmet veren firmamız haftanın her günü ve her saati çalışmaktır. Su kaçağı bulma işini son teknoloji cihazlarla yapmaktayız. Böylece su kaçağının kaynağı kırmadan noktasal olarak tespit edilmektedir.

İnsan başına gelmeyince anlamaz derler ya su kaçakları da böyledir işte. Su tesisatının eski olması, basınçlı su, yanlış bağlantı hataları bunların her biri su kaçaklarının nedenleri arasında yer almaktadır.

Su Kaçakları Nasıl Fark Edilir?

1) Alt komşunun tavanında oluşan damlamalar: Bu su kaçaklarının en can sıkıcısı olarak nitelendirilir. Çünkü zararı sadece size değil komşunuza yapmaktadır. Bu durumlarda genellikle akla ilk gelen mahallenizde yer alan su tesisatçısına başvurmak olur. Bu yanlış bir seçimdir.  Mahalle arasında yer alan su tesisatçılarının büyük bir çoğunluğunda su kaçağı bulma için kullanılan cihazlardan  yoktur.

Bu nedenle su kaçaklarını bulmak için geleneksel yöntem olan tahmin yöntemini kullanırlar. Tahmin yöntemi, su kaçaklarının en sık rastlandığı yerlerdeki  fayans ve duvarları kırmak ve kırılan yerlerdeki su tesisatını kontrol etmektir. Bu işlem su kaçağının yerini bulana kadar devam eder.  Bu da birden fazla yerin kırılması demektir. Çok zaman alır, tadilata yol açar, maliyetli ve can sıkıcıdır. Üstelik bu yöntemde su kaçağının bulunması da garanti değildir.  Tavsiye etmiyoruz. Bunun yerine Su kaçağı tespit merkezi olarak bize ulaşın. Su kaçaklarını hızlıca bulalım. Üstelik Kırmadan, dökmeden. Hizmetimiz garantilidir. Su Kaçağını bulamazsak ücret almıyoruz.

2) Duvarlardaki rutubet ve nemlenmeler

3) fayans aralarından su çıkması

4) Bir anda yüksek gelmeye başlayan su faturaları

 Su Kaçağı Bulma Yöntemleri

Günümüzde su kaçağı bulma yöntemi olarak en yaygın yapılan işlem akustik dinleme cihazları ile zemin ve duvarların altında yer alan tesisatı dinlemektir. Bu cihazlar yerin 3 metre altına kadar tüm tesisatın dinlenmesini sağlar. Böylece kırma işlemine gerek kalmadan su kaçakları noktasal olarak tespit edilir.

Kırmadan su Kaçağı tespiti için bizi arayın. - www.sukacagitespiti.net-

Kırmadan su Kaçağı tespiti için bizi arayın. – www.sukacagitespiti.net-

Ancak su kaçaklarının bulunması kadar tamir edilmesi de önemlidir. Bu nedenle iş verdiğiniz firmanın sadece su kaçak bulma cihazına sahip olup olmadığına bakmayın. Aynı zamanda tamir işlemini yapıp yapmadığını da sorun. Su kaçak tamiri doğru yapılmadığı takdirde tekrarlayacaktır. Tekrarlamayan su kaçakları için mutlaka su tesisatçısı olan su kaçak bulma firmaları ile çalışın.

Unutmayın Komşunuzdan gelen sızıntı şikayetleri, yüksek gelen su faturaları, duvar ve zemindeki nem sorunları…Bunların her birisi kaynağını bilmediğiniz su kaçağı sorunlarıdır. Ve çözümleri hiç zor değildir. Su Kaçağı Tespiti. Net olarak bizi arayın. Sizi tüm bu sorunlardan kurtaralım.

Daimi yaşam alanımız olan evimizi bir damar ağı gibi saran borulardan oluşan sisteme sıhhi tesisat sistemi denir.  Bu sistem su ve kanalizasyon ağına bağlanarak dolum ve boşaltım işlemi yapmaktadır. Sistemi oluşturan malzemenin kullanım şekli ve ömrüne bağlı olarak ta bu sistemin de bir ömrü ve kapasitesi vardır.  Evinizdeki sıhhi tesisatta oluşabilecek arıza ve tıkanıklıklar konusunda hizmet almayı düşünen vatandaşlarımızın su kaçağı bulma şirketleri arasında başvurduğu önce gelen bir şirketiz. Bizi diğerlerinden farklı kılan iki temek unsur vardır. Birincisi kullandığımız ileri teknoloji ikincisi ise teknolojiyi teslim ettiğimiz usta ellerdir. Çünkü en iyi teknolojileri kullanıyor olmanız en iyi hizmeti vereceğiniz anlamı taşımaz. Biz en iyi ustalığı en iyi teknoloji ile buluşturmayı başarmış kocaman bir aileyiz. Müşterimizi ve onun daimi yaşam alanı olan evini endi evimiz sayıyor ve hizmetimizi koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile veriyoruz.

SİZLERE BİR TELEFON KADAR YAKINIZ… 7/24 BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ…
0 (530) 112 97 55 – GSM: 0 (532) 465 06 55

Samsun Genelinde Hizmet verdiğimiz Şubelerimiz;

17 Mayıs 2014
1.489 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. admin dedi ki:

    teşekkür ederiz

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?