Şişli su kaçağı bulma

Şişli su kaçağı bulma

şişli-su-kaçağı-bulma

Evde veya işyerinde oluşabilecek su kaçakların daha farklı nedenlerden dolayı farklı sonuçlar alınabilir. Su kaçağının önlenmesi için öncelikle kaçağın olduğunun belirlenmesi gerekir. Bunun için artık kırma işlemi yapmadan daha hızlı ve kolay sonuçlar almanız için Şişli su kaçağı bulma ekibi olarak hizmet veriyoruz. Ekibimiz konusunda uzman olduğundan her türlü alanda su kaçağı tespiti kısa süre içinde yapılır. Dedektörler ile kırma işlemi yapmaya gerek kalmadan dinleme yapılarak kaçağın hangi noktada olduğu tespit edilir. Bu sayede farklı noktalara müdahale etmeye gerek kalmadan sadece kaçağın olduğu alanda kırma işlemi yapılarak daha az masraflı bir sonuç elde edilir. Tuvalet ve banyo da sızıntı olması halinde eski usul Su kaçağı bulma yöntemleri ile müdahale edilmesi halinde kaçağın farklı noktadan çıkış yapma ihtimalinin de olduğunun unutulmaması gerekir. Bu durumda Şişli su kaçağı bulma ekibi olarak bizlere ulaşabilir ve kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Su kaçağı tespiti işlemlerinde gelişmiş cihazları ile boru hattı dinlenerek bu şekilde suyun hangi noktadan dışarı çıktığı belirlenir. Binanın izolasyon sistemi sayesinde su kaçakları bulundukları alandan dışarı çıkamadıklarında farklı alanlara kadar ilerleyerek farklı bir noktadan dışarı sızabilir. Bu durumda sızıntının olduğu alana müdahale edilmesi halinde asıl çıkış noktasının orası olmadığı anlaşılır ve buna göre diğer alanlarında kırılması gerekir. Bu durumda daha fazla alanda kırma işlemi yapılarak eviniz inşaat alanına dönüştürülür. Bir sürü yıkıntı veya moloz yığını ile uğraşmak istemiyorsanız Şişli su kaçağı bulma ekibi olarak sizlere kırmadan su kaçağı tespiti yaparak bu sayede tek bir noktada kırma işlemi ile çözümler üretiyoruz. Fazladan masraf yapmak istemeyenler için daha kısa sürede bulma ve onarma işlemleri firmamız tarafından kaliteli bir şekilde yapılır. Bu sayede evinizde daha büyük sıkıntılara neden olmadan su kaçakları önlenir. Su kaçakları temiz su geren borularda olabileceği gibi giderlerin bulunduğu borularda da olabilir. Bu açıdan üst kattan gelecek olan su sızıntıları evinizde bulunan kişilerin sağlığını tehdit edebilir. Bu nedenle su kaçağı olan alanlara erken müdahale edilmesi ve bu sorunun engellenmesi gerekir.

Şişli su kaçağı bulma konusunda her zaman sizlere hizmet veriyoruz. 19 Mayıs, Ayazağa, Bozkurt, Cumhuriyet, Duatepe, Okmeydanı, Maslak, harbiye, Mecidiyeköy, Feriköy gibi Şişli’de bulunan semtlerde ikamet eden bütün müşterilerimize Şişli su kaçağı bulma ekibi olarak her zaman en iyi şekilde hizmet hazırız. Bu konuda ihtiyacınız olduğu her durumda firmamızı arayarak adresinizi vermeniz durumunda en yakın olan ekip sizlere yönlendirilerek bu sayede su kaçağının hangi noktada olduğu cihazlarla yapılan kontroller sonucunda sizlere belirlenir. Talep etmeniz durumunda ustamız tarafından yapılacak olan müdahaleler sayesinde sorun kısa sürede çözülür. Su kaçağının ilerlemesi durumunda evinizde elektrikli tesisatında  sorunlar oluşabileceğinden erkenden önlem alınması gerekir.

Uzman Su Tesisatçısı için bizi arayın!

Tel : 0212 502 20 92
Gsm : 0532 465 06 55 (Fatih BALTACI)
06 Kasım 2015
911 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?