Silivri su kaçağı bulma

Silivri su kaçağı bulma

 

silivri-su-kaçağı-bulmaKomşunuzdan gelen sızıntılar tavanda lekelenmelere veya su damlacıklarının oluşmasına neden olabilir. Ev veya işyerinde oluşabilecek su kaçakları nedeniyle bulunduğunuz alanda sizi rahatsız edecek görüntüler ve sağlığınıza zarar verecek sorunlar yaşayabilirsiniz. Silivri su kaçağı bulma konusunda ihtiyacınız olduğu her semtte size yardımcı olmak için ekip arkadaşlarımızı verdiğiniz adreslere yönlendiriyoruz. Su sızıntıları her zaman sizleri rahatsız eden görüntülerin oluşmasına neden olur. Kaçağın olduğu alanı tespit etmek için kırmadan son donanımlı cihazlarımız ile kontrollerimizi kısa süre içerisinde yapıyoruz ve sizlere sızıntının hangi alanda olduğunu buluyoruz. Bu aşamada Silivri su kaçağı bulma ile sizlere Silivri de istediğiniz her durumda yardımcı oluyoruz. Kırmadan yapılan su kaçağı tespiti sayesinde sızıntının asıl oluştuğu alana müdahale yapılarak kısa süre içinde ortadan kaldırılır. Su kaçağı olan alanlarda mutlaka aynı noktadan belirti oluşması beklenmez. Bu durumda o alana müdahale edilmesi halinde sızıntının kaynağına gidebilmek için daha fazla alanın zarar görmesine neden olunabilir.

Bu durumda sızıntının kaynağına ulaşılması ve müdahale edilmesi gerekir. Silivri su kaçağı bulma ile bu konuda sizlere her zaman kırmadan yardımcı oluyoruz. Belirleme yapılırken kırmadan işlem yapılması daha az zarar verilmesine yardımcı olacaktır. Bu nedenle dışarıdan bakıldığında farklı bir alanda görülen sızıntı aslında daha farklı bir yerde oluşarak dışarıya o alandan çıkmış olabilir. Tavanda lekelenme, su damlacıkları, halılarınızın ıslanması gibi şekillerde belirtiler oluşması halinde bulunduğunuz alanda bir sızıntı olduğunu anlayabilirsiniz. Silivri su kaçağı bulma işlemlerimizde Çanta, Merkez köyler, Selimpaşa ve Silivri de bulunan semtlerden hangisinde olursanız olun firmamız tarafından talepleriniz doğrultusunda sizlere yardımcı olacak ekip arkadaşlarımız kısa süre içinde gönderilir. İnceleme ve tespit işlemi 5-10 dakika içerisinde tamamlanır ve ardından isteğiniz doğrultusunda ustamız tarafından müdahale yapılarak sızıntı sorunu çözülür. Ardından talep etmeniz durumunda ustamız sızıntının olduğu alana müdahale ederek kısa süre içinde sorunun kaynağına ulaşarak tamirini yapar.

Silivri su kaçağı bulma için istediğiniz her alanda bu şekilde çalışma yaparak sizlere hizmet veriyoruz. Yapılacak olan müdahaleler için öncelikle sızıntının kaynağının bulunduğu alanın belirlenmesi gerekir. Farklı semtlerde olsanız da aramanız halinde istediğiniz semtte hizmet alabilirsiniz. Bunun için gerekli ekipmanlar ile itinalı bir çalışma sonucunda asıl sızıntıya neden olan alanın belirlenmesi işlemlerin daha hızlı ve kolay yapılmasına olanak sağlayacaktır. Yapılan tespit sonrasında sizin talepleriniz doğrultusunda ustamız tarafından alana müdahale edilerek sızıntının kaynağı ortaya çıkartılmaktadır. Kırmadan yapılacak işlem sayesinde sızıntı sorununda kısa sürede kurtulabilir ve daha sağlıklı alanlarda yaşamınıza devam edebilirsiniz. Su kaçağı olan alanlarda lekelenme veya küflenme gibi sağlığı tehdit edecek durumlarda ortaya çıkacaktır. Bu görüntü elbette ki herkesi rahatsız edecek bir görüntü olduğundan müdahale edilerek düzeltilmesi gerekir.

Uzman Su Tesisatçısı için bizi arayın!

Tel : 0212 502 20 92
Gsm : 0532 465 06 55 (Fatih BALTACI)
06 Kasım 2015
980 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?