Şile su kaçağı bulma

Şile su kaçağı bulma

şile-su-kaçağı-bulma

Su kaçağı üst kat komşunuzun banyo veya tuvaletinde ortaya çıksa da bu durumda elinizin tavanında lekelenme veya su damlacıklarının olmasına neden olabilir. Bu durumda temiz su borularında su kaçağı olması durumu söz konusu olabilecek iken aynı zamanda gider borularında oluşacak çatlaklar nedeni ile kirli suyun da dışarı çıkması durumu söz konusudur. Bu şekilde oluşacak su kaçaklarında kirli su sağlığınızı tehdit edeceğinden hemen önlem alınması gerekir. Şile su kaçağı bulma konusunda uzman ekibimiz ile her zaman yanınızdayız. Aramanız halinde sizlere en yakın olan ekip arkadaşlarımız yönlendirilecek bu şekilde su kaçağının olduğunu noktanın tespiti kolayca yapılacaktır. Şile su kaçağı bulma ekibimiz Şile de bulunan Ağva, Merkez köyler gibi pek çok farklı semt veya mahalleden aramanız halinde sizlere yönlendirilir. Bu sayede yönlendirilen ekibimiz en kısa sürede evinize ulaşarak gerekli cihazlar ve kontroller sonucunda doğru şekilde kaçağın hangi noktada olduğunun tespitini yapar.

Su kaçağı bulma için firma olarak kırmadan daha hızlı ve kolay bir şekilde dedektörler ile suyun boru içerisinde oluşan kırıktan hangi noktadan dışarı çıktığını buluyoruz. Şile su kaçağı bulma ekibimiz sizlere gerektiğinde kameralı sistemler sayesinde tıkanık olan borularda da aynı şekilde yardımcı olmaktadır. Su kaçağı olması durumunda tahminen yapılan kırma işlemlerinde çoğunlukla yanlış noktalara müdahale edilir. Tesisat veya yapı üzerinde yapılan izolasyon çalışmalarının sağlam olması nedeniyle su kaçakların da suyun çıkış noktası farklı bir alan olabilir. Bu durumda çıkış noktasına müdahale edilmesi boş yere farklı alanların kırılmasına neden olur. Bu nedenle öncelikle eski usul kontrollerin bırakılarak yeni cihazları ile daha sağlıklı bir şekilde kontrol edilmesi gerekir. Bu açıdan Şile su kaçağı bulma ekibimiz olarak sizlere her zaman kırmadan su kaçaklarının yerine dedektörler ile belirliyoruz. Talep etmeniz durumunda belirlediğimiz bu alanlara ustamız tarafından müdahaleler yapılarak kısa zamanda su kaçağı sorunu ortadan kaldırılır.

Şile su kaçağı bulma konusunda firmamızdan istediğiniz her zaman hizmet talep edebilirsiniz. Bu konuda sizlere kaliteli bir şekilde hizmet vermek için bütün ekip arkadaşlarımız özverili bir şekilde çalışmaktadır. Su kaçağı bulma konusunda yaptığımız işlemler sayesinde farklı alanlarda kırma işlemi yapmaya gerek kalmadan sadece bir noktaya müdahale edilerek daha az masrafla su kaçağı önlemektedir. Su kaçağı tespit edilirken cihazlar dışında eski usul tespit yapılması halinde daha fazla alanda kırma işlemi yapılmasına neden olacağından bu durum daha fazla masraf çıkaracaktır. Bu nedenle banyo veya tuvaletinizde Boş yere kırma işlemi yapmadan doğru noktaya müdahale ederek kısa süre içinde sorununuzu çözüyoruz. Bu konuda firma olarak her zaman sizlere yardımcı olmak için çalışıyoruz. Bizlere  ulaşarak istediğiniz her alanda firmamızda hizmet talep edebilirsiniz.

Uzman Su Tesisatçısı için bizi arayın!

Tel : 0212 502 20 92
Gsm : 0532 465 06 55 (Fatih BALTACI)
06 Kasım 2015
920 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?