Pendik su kaçağı bulma

Pendik su kaçağı bulma

pendik-su-kaçağı-bulma

Su kaçağı evlerde farklı alanlarda oluşabilecek ve rahatsızlık verecek bir sorundur. Temiz su kaynaklarında ortaya çıkabileceği gibi gider borularının yıpranması veya aşınması durumunda da ortaya çıkabilir. Evinizde su faturanızın çok gelmesinden şüphelendiğiniz durumlarda su kaçağı olup olmadığını öğrenmek için bütün vanaları kapatarak su sayacının hala çalışıp çalışmadığını kontrol ederek kaçak olup olmadığını anlayabilirsiniz. Bu sayede sorun varsa gizli su kaçaklarında bu şekilde bulunarak gerekli kontrollerin ardından nereden kaynaklandığı anlaşılır. Pendik su kaçağı bulma konusunda firmamız kırmadan işlem yapmaktadır. Ekibimiz verdiğiniz adreslere gelerek dedektörler veya kameralı sistemler ile tüm tesisatınızı dinler ve tüm boruların içine kamerayla girerek hasarlı veya kırılmış olan tesisatın sorunlu noktaları belirlenerek bu şekilde doğru noktaya müdahale edilir. Firmamızdan Pendik su kaçağı bulma hizmet talep etmeniz durumunda size en yakın olan ekip arkadaşlarımız en kısa sürede belirttiğiniz adrese gelerek size yardımcı olmaktadır.

Pendik su kaçağı bulma için dedektörler ile kontroller yapılarak bu şekilde asıl çıkış noktası bulunarak bu alana ustamız tarafından müdahale edilir. Ayrıca tesisatta bulunan tıkanıklıklar için de kameralı sistemler ile görüntülü olarak arama yapılarak sorunun asıl kaynağı kırmadan da bulunur. Kırma işlemi yapılması durumunda daha fazla masraf çıkacağından bu durumda kırmadan yapılacak olan işlemler daha iyi sonuçlar verecektir. Tahmini yöntemlerle yapılacak olan işlemlerle değil görerek tespit yapar ve defalarca onarım yapmaya gerek kalmadan yapılan işlemler ile kesin çözümler bulunur. İhtiyacınız olduğunda istediğiniz gün ve saatte size en yakın ekibimiz gelerek size profesyonel su kaçağı tespiti hizmeti verir. Bulunduğunuz alanlarda gizli veya açık tüm su kaçakları ve su sızıntılarında Pendik su kaçağı bulma ekibimiz tarafından bütün tesisat incelenerek arızalı ve sorunlu alanlar tespit edilir. Tıkanan borular veya su akışını yavaşlatan sorunlar olması durumunda tesisatın iç kısmına yerleştirecek olan kameralar sayesinde asıl sorunun hangi alanda olduğu belirlenir.

Pendik su kaçağı bulma işleminde firmamız her zaman kırmadan dedektörler ile kesin çözümle bularak işlem yapılmasını sağlamaktadır. Bu açıdan şubemizden istediğiniz her durumda rahatlıkla hizmet alabilirsiniz. Çarşı, Çamçeşme, Bahçelievler, Esenyalı, Dolayoba, Şeyhli, Yayalar, Yenişehir ve Merkez köyler gibi semtlere de bu şubeden kolayca ekibimiz yönlendirilerek kısa sürede istenilen adrese ulaşarak soruna müdahale etmeleri sağlanır. Firmamız tarafından yapılan kameralı su kaçağı ile tespit edilen su kaçağı arızası doğru şekilde yapılarak fazladan kırma yapılmadan tek bir noktaya müdahale edilmesidir. Ekibimiz tüm tesisatınızı kontrol ederek sorunun kaynağını bulur ve bu alana ustamız tarafından müdahale edilmesi sağlanır. Belirttiğiniz adrese gelen ekip arkadaşlarımız arıza veya sızıntı olan tesisat üzerinde gerekli olan çalışmaları yaparak kırmadan su kaçağını bulurlar. Gelişmiş sistemlerimiz sayesinde tahmin ile iş yapmadan veya bütün tesisatı kırmak zorunda kalmadan gerekli cihazları ile kontrolleri yapılarak sonuca ulaşıyoruz.

Uzman Su Tesisatçısı için bizi arayın!

Tel : 0212 502 20 92
Gsm : 0532 465 06 55 (Fatih BALTACI)

 

 

06 Kasım 2015
1.000 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?