Nokta tespit su kaçağı

Nokta tespit su kaçağı

Nokta Tespit Uzman Kadro

Uzun süre kullanılan plastik malzeme su kaçırır, içinde olduğumuz durum sonucu betonların ve fanyansların üstü nemlenirnemlenen zeminde yıpranma olur, rutubet oluşmasına yol açar. Rutubet; Eşyaların üzerinde kötü görüntü oluşturmakla beraber eşyalarımızı kullanılmaz hale getirir. pek çok sağlık sorununa yol açabilir. Hanelerde yaşam seviyesini indiren, duvarlara, mobilyaya, giysilere ve hatta insan sağlığına zarar verecek kadar çok nemli ortamlar için “rutubetli” kelimesi kullanılır.
Şirketimiz sizler için daha sağlıklı bir yaşam için su kaçağı tespiti basit bir şekilde sağlayıp kısa çözüm sonrasında onarılıp tekrardan müşterimize teslim etme fırsatı sunuyor.
Bu işlem sonrası yapılan tespit çoğunlukla aklınıza gelen yöntem olan kaçak yani nemli olan yerin komple kazıldıktan sonra hatta ulaşıldıgında nereden kaçak olduguna bakılması değil üstün teknolojik cihazlarımız ile bu durum artık çok kolay. Deneyimli personelden oluşan teknikerimiz yapılarınızda bulunan çürümüş,zedelenmiş su hattına hangi cihazla etki etmesi gerektiğini analiz sonucu tespit ettikten sonra gerekli teknolojik aletler kullanılarak kırılmadan su kaçağı tespiti yapmaktadır.Bu aşama sonrasında siz kıymetli müşterilerimizlerimize yapılan vakit almayan bir o kadar kısa uygulamamızdan sonra tekrardan yapılan müdahale sonuçu oluşacak sorunları uzman ekibimizce halledilip siz müşterimize ilk gün kullandığınızdaki güzelliği vereceğine inanıldığında teslim edilecektir.

29 Eylül 2015
901 kez görüntülendi