Kemerburgaz su kaçağı bulma

Kemerburgaz su kaçağı bulma
Kemerburgaz su kaçağı

Kemerburgaz Su Kaçağı Tespiti

İstanbul gibi tarihi binaların epey çok olduğu şehirlerde daha çok görülen su kaçaklarının birçok farklı nedeni vardır. Binadaki su tesisatının olduğu kısımlarda sızıntı yapacak çatlak gibi bir sıkıntı söz konusu olabilir. Bunda su tesisatının uzun yıllardır kullanılması ve bakımının önemsenmemesi etkilidir. Bununla beraber, inşaat durumundaki su tesisatının işçilik mağduru olması başka bir nedendir. Böyle durumlarda maalesef yüzeysel çözümler faydasızdır. Sorunun kaynağı ilk oluşum aşamasındaki sorundan kaynaklandığı için tesisatın komple değişmesi bile gerekebilir. Yüksek veya yeryüzüne yakın hafif depremler, su sızıntılarının diğer önemli sebebidir. Sızıntı sorunu uzun süre fark Kemerburgaz su kaçağıedilmediğinde küfsü kötü kokulara neden olacaktır. Tavandan damlayan sular duvar yapısını da bozacak ve ekstra masrafa neden olacaktır. Küf kokusu, özellikle iş yerleri ve kalabalık ortamlar için can sıkıcı durumlar yaratabilmektedir.

Su tesisatı kaçakları, bir yapıdaki su borularının sızıntıya uğraması durumudur. İş yerleri, okul, ofis gibi mekânlarda meydana gelen ve maddi zarara uğratabilen bir durumdur. Su kaçaklarının önlemi alınmazsa sonradan daha büyük bir problem olarak geri dönebilir. Bu da ciddi boyutlarda maddi zarara sebep olmaktadır. Üstelik çevredeki mekânların da zarar görmesine neden olabilmekte ve zarar daha da artabilmektedir.

Sızıntılarda önemli nokta, problemli bölgenin doğru bir şekilde tespit edilmesi ve kesin bir çözüm arayışına girilmesidir. Teknolojik gelişmelerle beraber birçok problem artık rahatlıkla çözülebilmektedir; fakat yanlış tespit gibi durumlarda hem verilen emek boşa gitmekte hem de boş yere maddi zarar gerçekleşmektedir. Teknoloji doğru ve yerinde kullanıldığında bize birçok avantaj sağlar. Bir yerdeki kaçak yerinin tespiti ve az zararla çözüme ulaşması teknolojik aletlerle çok daha sağlıklıdır.  Bu yüzden, sonuca ulaşmak için teknoloji yardımı almak çok daha net sonuç verir. Aksi halde maddi zararın altından kalkmak sizi daha da strese sokacaktır.

Türkiye’de birçok şehirde su kaçağı sıkça görülmektedir. İstanbul gibi tarihi binaların çokça olduğu iller, tesisat sorunlarının da fazla olduğu şehirlerdir. Uzun zamandır kullanılması ve bakılmamış olması bunun başıca sebebidir. Su sızıntılarının en sık görüldüğü ilçelerden biri Kemerburgaz’dır.

Kemerburgaz su kaçağı bulma çalışmaları teknolojik aletler sayesinde mekânlarda maddi zarar olmadan gerçekleşmektedir.

Su sızıntısı işlemindeki en ciddi sıkıntı kırma işlemidir. Eski yöntemleri uygulayan birçok firmada bu işlem maddi zarara neden olmaktadır. Fakat gelişen teknoloji sayesinde masrafa gerek kalmadan sorunun kaynağı bulunmaktadır. Özel teknolojik araçlar, su tesisatını kırma işlemi olmadan sızıntıları tespit etmekte, yapı sahiplerine ve çalışanlara büyük kolaylık sağlamaktadır. Kemerburgaz su kaçağı bulma işlemlerinde uzman kadroya sahip olan firma, Ağaçlı Köyü gibi çok sayıda mahallede de hizmetlerini devam ettirmektedir.

KEMERBURGAZ SU KAÇAĞI TESPİT MERKEZİ
0 (212) 502 20 92 – GSM: 0 (532) 465 06 55

03 Kasım 2015
969 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?