Avcılar su kaçağı bulma

Avcılar su kaçağı bulma

avcılar-su-kaçağı-bulma

Su kaçağı problemleri can sıkan ve oluşması halinde binaları içten içe çürüten bir durumdur. Önlem alınmadığında çok daha büyük arızalar yaratan bir tesisat sorunu haline geleceğinden erken dönemde önleminin alınması gerekir. Avcılar su kaçağı bulma konusunda su kaçağı çoğu zaman sıva kabarıklıkları, tavanda terleme, su damlaması, duvardan su sızıntısı gibi durumlarla kendini belli eder. Üst kattan banyonuza sızan suyun özellikle pis giderden gelme ihtimali olması da sağlık açısından sorunlar yaşanmasına neden olur. Alt kata sızan su problemi sizin için küvet ve fayansları kırıp yeniden yaptırmak ve gereksiz değişen gider boruları veya temiz suyun geçtiği borular gibi tadilat masrafları yüzünden de bir sorun haline gelebilir. Su kaçağının bulunması için bazen banyodaki fayanslar defalarca kırılabilir. Ama bu durumda sorunun çözülmesine çoğu zaman yardımcı olamaz. Avcılar su kaçağı bulma konusunda sizlere her zaman yardımcı olmak için çalışıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz durumlarda firmamız ile iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.

Binanın alt yapısı yapılırken kullanılan malzeme nedeni ile veya sağlam izolasyon yüzünden çoğu zaman sızan su kaçağın olduğu yerden değil de, imkan olan başka bir noktadan dışarı çıkabilir. Bu durumda o alana müdahale edilmesi halinde sonuç alınmayacağından farklı sorunlarda yaşanabilir. Avcılar su kaçağı bulma konusunda firmamız profesyonel tesisat çözümleri ile alt kata sızan su problemlerinizde size etkin ve güvenli bir şekilde kısa sürede çözüme kavuşturacak hizmetler veriyor. Su kaçağının oluştuğu alanı kırmadan akıllı dedektörler ve boru içerisine giren kameralı görüntüleme sistemleriyle asıl kaçağın olduğu alan belirlenir. Bu sayede asıl sorunun olduğu noktaya müdahaleler yapılarak daha hızlı ve sorun oluşmadan önlemler alınır. Suyun çıkış alanına göre yapılan müdahaleler de boşa kırılan duvarlar size tadilat masrafı çıkarır. Avcılar da Ambarlı, Firuzköy, Gümüşpala gibi semtlerde de en kaliteli şekilde firma olarak sizlere hizmete hazırız.

Avcılar su kaçağı bulma ekibimiz duvarlarınızın içini elimizde bulunan gelişmiş dedektörlerle dinler ve sızıntının asıl noktasını tespit etmek için çalışırlar. Bu sayede farklı alanlarda boşa kırma yapmadan doğru nokta belirlenerek sadece bu alana müdahaleler yapılır. Su kaçağı bulmak için evlerinizi veya işyerinizi inşaat alanına döndürmenize artık gerek kalmadı. Bu konuda firmamız kırmadan cihazlar yardımı ile dinleme ve görüntülüme yöntemleri ile sorunlarınıza çözümler buluyor. Ev veya işyerinizde kaynağı bilinmeyen su kaçakları olması durumunda yüksek su faturaları ödemeniz gerekir. Bu sorunlarla karşılaşmamak için firmamızdan her zaman hizmet alarak sorunlarınızın çözülmesini sağlayabilirsiniz. Avcılar su kaçağı bulma ile sorun olup olmadığını anlamak için evinizde veya işyerinizdeki bütün vanaları kapatarak su saatinizin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Hala çalışıyor ise bulunduğunuz alanda bilmediğiniz su kaçakları bulunduğunu anlayabilirsiniz. Su kaçakları binanın iç kısmında ilerleyerek görmediğiniz alanlardan da dışarı çıkabilir.

Uzman Su Tesisatçısı için bizi arayın!

Tel : 0212 502 20 92
Gsm : 0532 465 06 55 (Fatih BALTACI)
06 Kasım 2015
875 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?